Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludziska! piszę w imieniu mojego kolegi. Razem z mama składali wnioski o GC i mają problem ze sprawdzeniem wyników, bo nie mogą wpisać ostatniego znaku.. sprawdzałem u siebie confrimation number i ma 16 znaków, a jego 17... Wiecie może co o co chodzi? czy ktoś miał podobna sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, sly6 napisał:

a jak kto zapisał i czym? Bo może wkradł się blad.. Dopisał coś nie umyślnie

jest taka funkcja odzyskaj numer,tak sprawdź co jest nie tak.

miał zapisanego screena strony z numerem i wszystkimi danymi. To jest ta strona która wyświetlała się po wysłaniu wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sie zapytać o książeczkę szczepień. Wyrabia sie ja w sanepidzie, wpisuje jakie szczepienia były + te które sie zrobi. Czy daty szczepień musza być podane? I czy muszę mieć karty szczepień ze szkoły czy z pracy jako dowód ze je miałem i wziąć je do lekarza (Kraków)? Czy sama książeczka ze Sanepidu wystarczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sly6 napisał:

to albo bierzesz jedno lub tez drugie. Jak masz książeczkę zdrowia z dzieciństwa,jakieś inne zaświadczenia to podajesz u lekarza w Krakowie. W PRL byly takie karty szczepień dziecka i młodzieży.

 

Wlasnie siostra przetrząsa mi dokumenty w poszukiwaniu książeczki. A jak nie to sanepid. A co do dat, to wyczytałem wcześniej na forum, żeby pamiętać o datach szczepień, bo moga ich nie uznać. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...