Skocz do zawartości

SSN a DS260


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jeśli zaznaczylem w DS260, żeby SSN został wysłany na adres to on faktycznie przyjdzie czy lepiej udać się do jakiegoś urzędu. Bo potrzebowałbym do zrobienia prawa jazdy a mnie to trochę blokuje. Nie mogę czekać "wiecznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Walsnie mam pytanie odnosnie tego SSN- myslslam,ze przychodzi on automatycznie w ciagu 1-2 tygodni, a kolezanka mnie uswiadomila,ze i tak trzeba jechac do biura i wtedy od wizyty czeka sie okolo tygodnia. Ja zaznaczylam w DS260 ,ze chcialabym to SSN automatycznie jak przylecimy. Czy wizyta w urzedzie bedzie jednak konieczna ? Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Emily2016 napisał:

Walsnie mam pytanie odnosnie tego SSN- myslslam,ze przychodzi on automatycznie w ciagu 1-2 tygodni, a kolezanka mnie uswiadomila,ze i tak trzeba jechac do biura i wtedy od wizyty czeka sie okolo tygodnia. Ja zaznaczylam w DS260 ,ze chcialabym to SSN automatycznie jak przylecimy. Czy wizyta w urzedzie bedzie jednak konieczna ? Z gory dziekuje za odpowiedz

my tutaj tez piszemy o tym od kiedy forum działa to bywa różnie z tym numerem a to pisze by Ci pokazać ze sprawa z numerem juz trochę trwają. Przeczytasz ze ludzie czekali i numer dochodził a byli tacy ze i tak szli do biura składali formularze mimo zaznaczenia w ds260 ze chca numer. Ważne by po 2 tygodniach sprawdzić co się dzieje jak numeru brak a nie czekać bo może przyjdzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Gdzie się udać po numer ssn i czy niepełnoletnie dzieci też go wyrabiaja? Jak pójdę to czy dostanę go od ręki Czy też będziemy czekać?  W ds zaznaczylismy że chcemy żeby go wydali. Żona leci na dłużej. Ja narazie z dziećmi na nie całe trzy tygodnie. Czy uda mi się wszelkie formalności załatwić? Po przylocie prócz ssn co należy Jeszcze zrobić i gdzie się udać? Lecąc pierwszy raz do usa samolotem To czy w samolocie przed lądowaniem należy wypełnić jakiś wniosek bo tak gdzieś słyszałem? Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sewerynr napisał:

Gdzie się udać po numer ssn i czy niepełnoletnie dzieci też go wyrabiaja? Jak pójdę to czy dostanę go od ręki Czy też będziemy czekać?  W ds zaznaczylismy że chcemy żeby go wydali. Żona leci na dłużej. Ja narazie z dziećmi na nie całe trzy tygodnie. Czy uda mi się wszelkie formalności załatwić? Po przylocie prócz ssn co należy Jeszcze zrobić i gdzie się udać? Lecąc pierwszy raz do usa samolotem To czy w samolocie przed lądowaniem należy wypełnić jakiś wniosek bo tak gdzieś słyszałem? Dzięki za odpowiedzi.

musisz poczytać linka o prawach i obowiązkach rezydenta bo np wyrobić prawo jazdy i mamy ten link na forum. Jest strona rządowa o SSN tam sprawdzisz gdzie się udać po numer jak nie chcesz czekać z wypełnionymi formularzami dla dzieci tez. W 3 tyg się wyrobisz z tym. Prawo jazdy zależy od biura jak sa miejsca na egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...