Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej trzeba zarabiać w Texasie (powiedzmy w Dallas) żeby żyć na dobrym poziomie, tj. kupić w przyszłości ładny dom, auto i założyć rodzinę 2+1 lub 2+2 ? Zakładając, że tylko ja pracuję (żona nie)? 

Gdzieś spotkałem się z opinią, że ~$45k/rocznie powinno wystarczyć na prowadzenie w miarę spokojnego trybu życia 2+1, prawda to? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

34 minuty temu, Geek34 napisał:

Cześć, chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej trzeba zarabiać w Texasie (powiedzmy w Dallas) żeby żyć na dobrym poziomie, tj. kupić w przyszłości ładny dom, auto i założyć rodzinę 2+1 lub 2+2 ? Zakładając, że tylko ja pracuję (żona nie)? 

Gdzieś spotkałem się z opinią, że ~$45k/rocznie powinno wystarczyć na prowadzenie w miarę spokojnego trybu życia 2+1, prawda to? 

Za $45k rocznie dla calej rodziny to bedzie sie - doslownie - klepac biede. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za $45k rocznie to tez chyba nikt ci nie przyzna w przyszlosci kredytu na dom ;) nawet w GA jest to malo na 3-4 osobowa rodzine.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

45k na 4 osobowa rodzine? Nawet na takim zadupiu gdzie ja mieszkam byscie mieli ciezko, co dopiero w Dallas :P  

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
On 5/5/2017 at 11:20 AM, Geek34 said:

Wszystko zależy od osoby. Ja bym na Twoim miejscu po prostu poszukał cen wszystkiego co dla Ciebie jest potrzebne dla spokojnego życia na codzień ( nie zapomnij o ubezpieczeniach i emeryturze ). Dodaj do tego 10-20% oszczędności co miesiąc(tak na czarną godzine, bo jak stracisz prace to warto mieć za coś żyć zanim znajdziesz nową) i wtedy Ci wyjdzie kwota jaką potrzeba. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz