Skocz do zawartości

Lufthansa uzupelnienie danych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w lufthansie musze podac dane wizowe, rok temu nie mialem czegos takiego, 

Kraj wystawiający wizę?? - mam wpisac Polska czy USA. bo wydano w Krakowie ale to nie Polska daje wize tylko USA- na infolinii same dziwnie odpowiadaja wyglada jakby nie wiedzialy

Kraj do którego wydano wizę - tutaj wiadomo USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Powiem szczerze że zrobili zmianę i ludzie teraz mają myślenie, ja znowu znalazłem ze wpisujemy kraj w którym wydano wize czyli w tym przypadku Polska, że chodzi niby o to czy była wydana w Hiszpani , Irlandii czy właśnie w Polsce, teraz juz sam nie wiem co wpisać. W I-94 wpisywało się z tego co pamiętam Polska ale może pytanie bylo inne

Sly napisał ze USA ale nie ma tego wpisu juz cos:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KaeR napisał:

Wize wydalo USA w Polsce. No przeciez nie Polska wydala wize. Odpowiedz: Polska. 

Bez zlosliwosci, przeciez jasne jest, ze wize wydalo USA, czyli nie beda po kretynsku pytac. :| 

Kaer spoko wszystko na luzie , złośliwość też czasem ok jest:) a tak poważnie co gdzieś widzę każdy inaczej udziela. Ja myślę że jednak Polskę muszę wpisać- USA daje wizę ale wydało ja w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...