Gucci Boy

Wyjazd do kuzynki

12 postów w tym temacie

Witam ! Mam pytanie chce jechać do chicago do kuzynki na tydzień jak podam na rozmowie jej dane czy oni do niej będą dzwonić ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogą lecz nie musza. Mogą sprawdzić jej dane w systemie czy taka osoba jest I zadać pytania które wykażą czy to jest prawdziwa kuzynka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nazwisko mamy takie same i jest obywatelką USA ma meldunek mieszka tam od urodzenia jest pełnoletnia

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy man szanse dostania wizy jak powiem że kuzynka mnie zaprasza a nie mam pracy i nie ucze sie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaproszenie kuzynki nic nie znaczy. Licza sie twoje powody dla ktorych musisz wrocic do Polski. Brak pracy I szkoly obniza twoja szanse ale kto wie . Moze bedziesz mial szczescie. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całe życie mieszkam w Polsce cała rodzina tu mieszka i nie mam zamiaru na stałe zamieszkać moja Rodzina mieszka w polsce

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cala to chyba nie skoro kuzynka jest w USA :P dla konsula praca czy szkola sa zazwyczaj najlepszymi argumentami. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zazwyczaj największe problemy z wizą mają Ci bez pracy, albo z niską pensją i jednocześnie mający bliską rodzinę w USA.Obecnie chyba posiadanie rodziny w USA jest minusem a nie plusem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lecisz do miejsca gdzie mieszka rodzina i możesz podjąć pracę nielegalną.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

raczej na tydzień do pracy nie pójde

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sa tacy ze idą. Sprawa jest taka,mówisz ze lecisz na tydzień czasu,dostajesz dłuższy pobyt i zostajesz i wedle prawa jest ok i Konsul o tym wie. Jak go przekonasz ze wrócisz to wizę masz jak nie to będzie bez wizy. A masz parę ale co do pobytu co działała na Twoją nie korzyść.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki za info

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze