Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam szykuje się do wypełnienia wniosku, takie pytanie, 

pytanie o poprzedniego pracodawcę to mam wpisywać wszystkich poprzednio czy z jakiegoś okresu? 

drugie pytanie co do szkół to mam wpisywać te które ukończyłem w 100% czy studia jak byłem 6 msc i zrezygnowałem to tez mam wpisać?

sorry ale tyle się odczytałem tematów ze już mi się pieprzy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchaj, jak lecisz z biurem podróży które organizuje wycieczki do USA to ich zapytaj. Maja najświeższe i sprawdzone informacje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Hugibugi napisał:

Lecial ktos z forum w ogole na taka wycieczke? 

My tu wszyscy tylko do azbestu. Sam proletaryat. ;-)

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze forum podróżnicze? 

Daj spokój koleś. Na żadna wycieczkę nie lecisz a i wizy nie dostaniesz z dużym prawdopodobieństwem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to jak masz wszystkie info to po co dupę zawracasz. Miłej "wycieczki".

Edytowane przez Lx13
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robiłem wiele lat w turystyce i takie mądrale to zakaly każdej wycieczki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja znajoma wlasnie wrocila z takiej wycieczki wykupionej: kanada/usa/meksyk + jakis rejs w am srodkowej - niesamowite zdjecia, np w usa widziala wszystko co najwazniejsze :) 

Troche droga sprawa...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Lx13 napisał:

No to jak masz wszystkie info to po co dupę zawracasz. Miłej "wycieczki".

Bo nie miałem szeryfie zanim pisałem w temacie, poprosiłem pania z biura i mi przysłała jak zauważyłem ze taki Mongoł jak ty siedzi tu za kare

a to ''wycieczki'' to sobie daruj

Edytowane przez Hugibugi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

Godzinę temu, andyopole napisał:

Robiłem wiele lat w turystyce i takie mądrale to zakaly każdej wycieczki. 

No właśnie robiłeś najwyraźniej nie nadawałeś się do tej pracy skoro dla ciebie klienci to zakały

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak już na trzeźwo to ubieganie o tą wizę to upokorzenie dla Polaków, formularz to jeden wielki żart i jeszcze trzeba udowadniać ze nie jadę tam zarobkowo, niech oni mi udowodnią ze ja tam chce zostać a nie ja im, trzeba się płaszczyć przed jakimś typem i czekać na jego widzimisie czy ja mogę tam pozwiedzać czy nie mogę a jak czytam relacje ludzi ze na deszczu musza stać pod ambasada na wpuszczenie i zostawiać swoje rzeczy typu torby itp u fotografa za 10zl to szlag trafia, ja mam blisko do krk ale ludzie musza zapieprzac po 500km brać 3olne, płacić za paliwo a później konsul mówi ze go nie przekonali No fak

Edytowane przez Hugibugi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Hugibugi napisał:

Tak już na trzeźwo to ubieganie o tą wizę to upokorzenie dla Polaków, formularz to jeden wielki żart i jeszcze trzeba udowadniać ze nie jadę tam zarobkowo, niech oni mi udowodnią ze ja tam chce zostać a nie ja im, trzeba się płaszczyć przed jakimś typem i czekać na jego widzimisie czy ja mogę tam pozwiedzać czy nie mogę a jak czytam relacje ludzi ze na deszczu musza stać pod ambasada na wpuszczenie i zostawiać swoje rzeczy typu torby itp u fotografa za 10zl to szlag trafia, ja mam blisko do krk ale ludzie musza zapieprzac po 500km brać 3olne, płacić za paliwo a później konsul mówi ze go nie przekonali No fak

Zmusza cię ktoś do aplikacji? W ambasadzie byłem kilka razy i takiego dramatu nie ma jak opisales. Pipowatosc ludzi mnie zdumiewa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naprawdę staranie się o wizę to upokorzenie? Tak samo możesz uznać za upokarzajace np. Zdawania egzaminu na prawko. Musisz jakiemuś typowi udowadniać że potrafisz jeździć pff! Wiesz że wszyscy, nawet w ruchu bezwizowym, muszą przeprowadzić rozmowę z urzędnikiem? Tyle że Polacy muszą to robić w Ambasadzie a kraje vwp już na lotnisku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
43 minuty temu, Hugibugi napisał:

Na lotnisku Polacy tez musza przejść przez kontrole, tak myśle ze to upokorzenie 

No to masz niską samoocenę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

VWP tez maja normalna rozmowę na lotnisku w USA. 

A hugibugi na żadna wycieczkę nie leci. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, Lx13 napisał:

A hugibugi na żadna wycieczkę nie leci. 

A czemu tak uważasz? Z ciekawości pytam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie tez mnie wpienia ze robi ze mnie wariata, już rok temu pisałem ze chce jechać na wycieczkę, nie wiem o co temu typowi chodzi ze tak skacze po mnie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam z siebie robisz wariata. Wszelkie informacje dot wizy otrzymuje sie od organizatora tejże. Kombinuje ze niby poleci na wycieczkę i moze konsul to kupi i a nóż sie uda dostać do USA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.06.2017 o 11:36, Hugibugi napisał:

No właśnie tez mnie wpienia ze robi ze mnie wariata, już rok temu pisałem ze chce jechać na wycieczkę, nie wiem o co temu typowi chodzi ze tak skacze po mnie 

LOL

Jak chcesz jechac na wycieczke to bierzesz bilet, wynajmujesz auto i jedziesz, USA to nie 3 swiat czy Egipt, ze wszystko pobukowane musi byc...

Skoro chcesz wycieczke wykupic to ani me ani be po angielsku, ze za raczke trzeba?

Chcesz luksusowej wycieczki, to wez pierwsza klase samolot i hotel 5* w centrum Manhattanu... Na pewno w hotelu pokaza co zobaczyc trzeba :)

Jakby bylo Cie stac na porzadna wycieczke to bys nie trzasl tylkiem przed rozmowa w ambasadzie.

LOL

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej pytanie w potwierdzeniu umówienia się na wizytę nazwisko i imię wpisałam bez polskich znaków drugiej osoby czy to bedzie problem ?reszta poprawna oczywiście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz