Skocz do zawartości

Na ferie do USA.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

United też przegrywa. 6359,70.

Cholender, żebyśmy bez córki lecieli, to wyszukał bym lot z więcej niż jedną przesiadką, z dłuższym czasem oczekiwania na przesiadkę itd., ale jak widać nie można mieć wszystkiego :)

Małe podsumowanie:

Lufa - 5357,58 (dzisiejsza cena)

LOT - 11 239,98

KLM - 5585,07

United - 6359,70

Air France - 5941,38

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie lecę KLM wkrótce. Ceny mają chyba najbardziej konkurencyjne. Lufthansę też brałem pod uwagę, ale jednak zdecydowowałem się na holenderskie linie. Mam jednak ten komfort, że lecę sam. Dlatego mogłem lot całkowicie dopasować tylko i wyłącznie do moich potrzeb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kontrol jak nie wiem co. Widzisz co znaczy doświadczenie? Ja się sztywno trzymałem daty i całkowicie olałem LOT. Cena za lot bezpośredni jest w porządku.

Trochę liche godziny, ale pogadam z żoną co o tym myśli. Bardzo Ci dziękuję! Wiszę piwko :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w reszcie!

Paszporty z promesą wizową na 10 lat są u mnie :)

Bilety zakupione :) - Jeszcze raz dzięki kontrol za podesłanie linka z promocją.

Co do płatności za bilety... dobrze, że poczytałem o tym wcześniej. Jako, że jestem wrogiem kart kredytowych to takowej nie mam :) Mój bank ING daje możliwość wyrobienia sobie wirtualnej karty Visa Debit (tak się chyba nazywa). Nic to nie kosztuje, toteż takową sobie wyrobiłem. No i przydała się. System nie chciał przyjąć płatności moją plastikową Visą, więc szybki przelew na wirtualną i poszło jak masło. Może ta informacja się komuś przyda.

Jako, że to nasz pierwszy lot, to w ramach promocji zarezerwowałem nam siedzenia, żeby nas nie poroznosili byle gdzie :)

Dziękuję Wam za dotychczasową pomoc.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...