kanix

GC, a ciąża.

6 postów w tym temacie

Witam,

Mam złożoną petycję F2B (jako niezamężna córka rezydenta) i ostatnio dowiedziałam się, że jestem w ciąży ze swoim narzeczonym. Czy jeśli się urodzi to dziecko dostaje automatycznie GC razem ze mną? Czy muszę to teraz zgłaszać, że jestem w ciąży? Jak teraz wygląda moja sytuacja jeśli chodzi o GC?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po narodzinach dziecka zgłasza się ten fakt do NVC. teraz nie potrzeba. Bo nie masz aktu narodzenia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli to, że jestem w ciąży nie wpływa na decyzję o GC? Czyli dziecko też otrzyma GC razem ze mną?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

otrzyma gdy sponsor czy wspolsponsor podpisze stosowne dokumenty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwa dni temu dowiedziałam się, że Mama otrzymała informację, że moja sprawa jest już rozpatrywana i proszą Ją by dosłała dodatkowe dokumenty więc podejrzewam, że do czterech miesięcy będę miała spotkanie z Konsulem. Będę wtedy w połowie ciąży i zastanawiam się na ile to może skomplikować moją sytuację bo przecież będę też musiała robić badania lekarskie. Tak więc cała procedura będzie przeplatać się z moją ciążą i porodem. Czy Ktoś słyszał o podobnej sytuacji i jak jest rozpatrywana?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jak długo to potrwa ale ja osobiście radzę rodzic w PL. Koszta w USA sa ogromne i nie warto na start siedzieć w długach. Powodzenia i gratuluje malucha :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz