edyta12

długość pobytu

13 postów w tym temacie

Witam 

Chciałabym się zapytać ponieważ mam problem, nie wiem co oznacza przybita pieczątka która otrzymałam na lotnisku w USA. Mam pieczątkę na której napisana jest data przylotu oraz do kiedy mogę przebywać na terenie USA. Jednak na dole dopisane jest długopisem 6 WK TIX. Co to oznacza? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 minuty temu, edyta12 napisał:

Witam 

Chciałabym się zapytać ponieważ mam problem, nie wiem co oznacza przybita pieczątka która otrzymałam na lotnisku w USA. Mam pieczątkę na której napisana jest data przylotu oraz do kiedy mogę przebywać na terenie USA. Jednak na dole dopisane jest długopisem 6 WK TIX. Co to oznacza? 

6 week ticket na moje oko - masz bilet powrotny 6 tygodni od daty przylotu ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Mam bilet powrotny w sumie za 8 tygodni od daty przylotu. Co to oznacza że mam wrócić za 6 tygodni czy mogę zostać tyle na ile mam bilet ?

Edytowane przez edyta12
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

24 minuty temu, edyta12 napisał:

Mam bilet powrotny w sumie za 8 tygodni od daty przylotu. Co to oznacza że mam wrócić za 6 tygodni czy mogę zostać tyle na ile mam bilet ?

A jaka date do ktorej mozesz przebywac Ci wpisali ? Generalne ta data jest istotna, nie ten dopisek. Jezeli masz watpliwosci, to sprawdz I-94 on-line bo zdaje sie mozna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, kzielu napisał:

A jaka date do ktorej mozesz przebywac Ci wpisali ? Generalne ta data jest istotna, nie ten dopisek. Jezeli masz watpliwosci, to sprawdz I-94 on-line bo zdaje sie mozna.

Mam wpisane 10 grudzień .. dzięki za odpowiedź.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmień datę wylotu a juz wiecej nie wlecisz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 godziny temu, Lx13 napisał:

Ale to raczej działa przy opóźnianiu wylotu z US.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Lx13 napisał:

W sensie: jak ma bilet na za 8 tygodni i zmieni na za 6, to już więcej nie wleci? :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pieprzcie farmazonów. Dobrze wiecie ze jak zacznie kombinować z data powrotu tj. wydluzy pobyt w USA poza ten zadeklarowany to ma praktycznie po wizie i Amerykę bedzie oglądać w YouTube.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lx, zauważ że ja i Dracid zasugerowaliśmy że to nie dotyczy skracania pobytu. Co do przedłużania to oczywiście się z Tobą zgadzam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Lx13, nie za ostro? Pohamuj się czasem. I przeczytaj uważnie, na kiedy jest bilet powrotny i o co ktoś pyta.

Nie uważam, że pieprzę farmazony, za to chamstwo z Twoich słów bije na kilometr.

Edytowane przez Dracid
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry Darcie, na głupotę odpowiadam ostro. Dobrze wiesz o co mi chodziło z pobytem, a twój post jest głupi (delikatnie mówiąc).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

Dnia 6/17/2017 o 08:22, Lx13 napisał:

Nie pieprzcie farmazonów. Dobrze wiecie ze jak zacznie kombinować z data powrotu tj. wydluzy pobyt w USA poza ten zadeklarowany to ma praktycznie po wizie i Amerykę bedzie oglądać w YouTube.

Nie tak do konca.

W 2010 na granicy powiedzialem ze na okolo 3 tygodnie lece (powrotny bilet mialem chyba po 22 dniach) na slub w rodzinie plus zobaczyc LA - co bylo prawda (w ambasadzie mowilem ze na slub chce leciec na tydzien - dwa). Urzednik zaczal sie wypytywac jaka relacja tej osoby co sie hajta oraz ile gotowki mam ze soba - nie pytal o bilet powrotny. Wbil mi ze pol roku moge siedziec. W miedzyczasie jak bylem kumpel wygral wejsciowke do grubego turnieju w pokera w LA (dogadane z nim wczesniej mielismy, ze jesli ktorys z nas wygra pakiet na jakis gruby turniej to drugi tez leci - rok wczesniej ja lecialem do Macau i kumpel tez przylecial) wiec kupilem nowy bilet powrotny na 3 tygodnie pozniej. Nikt nigdy sie mnie nie czepial ze siedzialem dluzej niz mowilem. A wielokrotnie wjezdzalem.

Inna sprawa, jak mieszkasz przykladowo w Kanadzie i autem przekraczasz granice, to I94 masz w formie papierowej, jedziesz powiedzmy na weekend na powrocie mozesz oddac to I94 ale nie musisz jesli planujesz kolejne wjazdy w ciagu waznosci I94. Wiec na granicy mowisz, ze jedziesz na weekend co jest zgodne z prawda i realiami, a I94 oddajesz po pol roku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz