Skocz do zawartości

Podroz do Polski


Katy96w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po przyjedzie do USA wyslalam wszystkie potrzebne papiery (tam bylo akt slubu,pozwolenie na prace, podrozowanie itp)  jak dlugo czeka sie na jakas odpowiedz? Zalezy mi na czasie, bo chcialabym jeszcze w tym roku leciec do Polski, ale slyszalam, ze bez powolenia na podrozowanie nie bede mogla wrocic do USA. Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

No dobrze, teraz moje pytanie. Zalozmy otrzymuje pozwolenie na podrozowanie. Lece do Polski i chce wrocic. Czy urzednicy celni sprawiali komus jakies problemy? Pytam bo w tym momencie zyje w wielkim strachu. Jestem juz po slubie cywilnym tutaj, praktycznie w trakcie wysylania aplikacji o zielona karte i cala reszte i mamy zaplanowany slub koscielny w pl w kwietniu. No i zastanawiam sie czy nie bede miec problemu (z pozwoleniem na podrozowanie) na powrot tutaj? 

Ponad to jestem caly czas na statusie studenckim tutaj (niestety nie na vizie)

Bede wdzieczna za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Vizie" :P

Generalnie podrozowanie z AP nie powinno byc problematyczne. Skoro nie jestes teraz na zadnej wizie, to znaczy, ze jestes nielegalnie? Jak dlugo jestes out of status?

Nie wiem czy w tym przypadku wyjazd z USA nie rozpoczyna ci bana (jesli jestes nielegalnie powyzej 180 dni), pomimo posiadania AP.

Ktos "wiedzacy" niech sie wypowie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...