Skocz do zawartości

ds-260 a szczepienia


Rekomendowane odpowiedzi

Temat szczepień pojawiał się wielokrotnie, ale nigdzie nie mogę znaleźć jednej konkretnej JEDNOZNACZNEJ odpowiedzi. Pytanie brzmi zatem, czy KTOŚ Z WAS wypełniając ds 260 zaznaczył, że nie ma książeczki szczepień, a mimo to został zaproszony na rozmowę z konsulem? Interesuje mnie tylko, czy był taki przypadek. Ja zaznaczyłem, że nie mam książeczki i boje się, że to może mnie zdyskwalifikować. Czytałem tu różne posty sugerujące, że i tak lekarz później określa jakie szczepienia uzupełnić itd, ale po coś KCC pyta o tę książeczkę i chcę wiedzieć, czy nie podcinam sobie gałęzi zaznaczając "NO". Dałem dosyć obszerne wytłumaczenie, że na pewno przyjąłem wszystkie zalecane czy obowiazkowe szczepienia, ale muszę wiedzieć czy to wystarczy. Zatem jeszcze raz pytanie: czy ktos  z was wypełniając ds260 zaznaczył NO przy pytaniu o posiadanie książeczki szczepień, a mimo to został bez problemu zaproszony na rozmowę z konsulem? dzieki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czarex napisał:

Ja dałem samo NO bez uzasadnienia. Wiza przyznana.

Szczerze to nie wiem po co to pytanie jest, skoro każda odpowiedź jest dobra...

I przepuściło Ci bez uzasadnienia? Z tego co pamiętam, to u nas uzasadnienie było obowiązkowe do wpisania przy zaznaczeniu "no"

Ale fakt, pytanie bez sensu, bo każda odpowiedź jest ok, a do tego jak robisz badania, to i tak musisz uzupełnić te szczepienia, których Ci brakuje

Ps. Wiza przyznana już ponad 1,5 roku temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

znalazlem jednak swoja ksiazeczke szczepien. co radzicie w tej sytuacji? Pozostawic w ds260 odpowiedz "NO", czy prosic o odblokowanie wniosku i zmienic na YES? I dalej, czy odblokowanie wniosku przesunie mnie jakos dalej w kolejce? Bo swoj wniosek ds260 zlozylem juz na poczatku maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...