Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Na wstępie chciałem zaznaczyć, że poszukiwałem tego tematu i go nie znalazłem więc założe go teraz i bym bardzo prosił o pomoc oraz o przeniesienie go do odpowiedniego wątku :)

Mianowicie spotkał się ktoś może z tą kancelaria ? "Kurczaba Law Offices PC" firma transportowa chce wystąpić o zieloną karte dla mojej osoby i polecili mi tą kancelarie. Czy ktoś może korzystał z ich usług ?? Może mi coś o nich powiedzieć ? Patrzyłem w google mają całkiem dobre opinie ale chciałbym mieć taką większą pewność.

Pozdrawiam i Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie szukales opinii ale mi na wstepie wyskoczylo to:

"Christopher Kurczaba in Polish American community in Chicago know also as Krzysztof Kurczaba is a Attorney at Law with practicing in Immigration Law. For years he has been know as an attorney who will scam, threaten and cheat his customers. He is known as an attorney who will take every case, regardless of chances of winning it or not. What he cares about is money he may collect from helpless Polish-born clients, who in most cases do not know English language moreover a law in the United States. 

He is know for taking advantage of people who are under deportation procedures giving them hope he will win the case and in effect will get them status of permanent residency in the United States and U.S. citizenship. 

He is known in Polish-American community as a snitch for the United States Citizenship and Immigration Services (a.k.a. Immigration department). He provides the USCIS information based on gossips he has heard in Polish-American community's events around the town. 

He publicly claims that he is "very important, prominent member of Polish-American community" which is absolutely untrue. On his law practice's website www.kurczaba.info he claims that "he is among the most talented in the industry."

http://m.ripoffreport.com/reports/kurczaba-law-offices/chicago-illinois-60646/kurczaba-law-offices-an-immigration-attorney-who-will-suck-every-penny-of-you-and-will-d-1056665

 

Opinie oczywiscie moga byc rozne. A poza tym to prosta sprawe zalatwi pierwsza lepsza kancelaria, takze ta "zlodziejska". Uwazac trzeba wtedy gdy sprawa jest trudna, naobiecuja Ci gruszek na wierzbie, wezma kase a potem powiedza sorry, nie udalo sie. I mozesz im skoczyc.

Konsultacje sa czesto darmowe, najlepiej porownac opinie w kilku miejscach. Zreszta, nawet jak tutaj opiszesz bez zbednych personaliow swoja sytuacje to sa ludzie ktorzy Ci powiedza za darmo co mniej wiecej powinienes uslyszec od prawnika. I  jeżeli uslyszysz duzo, duzo lepsza wersje w rozmowie na zywo, najlepiej od razu wyjsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie pracuje tam legalnie, jestem obecnie w Polsce w wojsku. Link do tej firmy która chce sponsorować  http://www.goexperior.com/careers-tirusa.pl/index.html ta firma robi sponsoring, i wpópracują z tą kancelaria dlatego tak pytam czy ktoś ich kojarzy. Czytałem te opinie już na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dominik1990 napisał:

No nie pracuje tam legalnie, jestem obecnie w Polsce w wojsku. Link do tej firmy która chce sponsorować  http://www.goexperior.com/careers-tirusa.pl/index.html ta firma robi sponsoring, i wpópracują z tą kancelaria dlatego tak pytam czy ktoś ich kojarzy. Czytałem te opinie już na ich temat.

 

Na tym forum były 2 osoby które zachwalały Kurczabę jako adwokata prowadzącego ich sprawy. Te same osoby nigdy potem już się odezwały. Wniosek wyciągnij sobie sam. Ja go nie znam, wiem za to że zalazł za skórę jednemu dziennikarzowi (Ivo Widlak) który smarował epitetami Kurczabę nieziemsko tu na forum i dał nieźle w doopę nam moderatorom :D Zmusił także Kurczabę do zmiany adresu strony internetowej :D 

Dowiedz się koniecznie za co będziesz płacił. 10 tysięcy dolarów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz adres internetowy zawierajacy w tresci "...tirusa..." oznacza jakis walek. Konwencja TIR nie jest znana i nie jest stosowana w Polnocnej Ameryce. Przekret az milo.

 

edit: doczytalem ze oni rzeczywiscie chca $10k. Wydaj te pieniadze na lepszy cel bo tutaj poplyniesz. Inna sprawa ze w tej chwili brakuje kierowcow na ciezarowki ale to pracodawca ponosi wszystkie koszty (zgodnie z prawem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, andyopole napisał:

edit: doczytalem ze oni rzeczywiscie chca $10k. Wydaj te pieniadze na lepszy cel bo tutaj poplyniesz. Inna sprawa ze w tej chwili brakuje kierowcow na ciezarowki ale to pracodawca ponosi wszystkie koszty (zgodnie z prawem).

 

Niektóre koszta (np. tzw. attorney fees) w przypadku sponsorowania na GC może (choć nie musi) ponieść pracownik. Pytanie tylko czy 10 koła to rozsądna cena, czy najzwyklejszy wyzysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...