Skocz do zawartości

Prawo jazdy i rejestracja auta


Kylmakivi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tu jest tabelka, w jakich językach można zdawać w poszczególnych stanach 

https://dmvexam.org/languages-used-for-dmv-exam/

W Illinois można zdawać po polsku, ale przepisów i tak trzeba się uczyć po angielsku, a wiele znaków jest opisowych, więc moim zdaniem lepiej wybrać angielski, no ale co kto woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kylmakivi napisał:

dziekuje. To może kzielu sie teraz wypowie :-)

Kzielu przyzna ze sie mylil, ale w glowie mu sie nie miesci ze gdzies sa testy w lokalnym jezyku. Jak ktos nie potrafi zdac testu z dosc prosto sformuowanymi pytaniami po angielsku, to dla swojego i innych bezpieczenstwa nie powinien wsiadac za kierownice jakiegokolwiek pojazdu mechanicznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, daisy1 napisał:

Tu jest tabelka, w jakich językach można zdawać w poszczególnych stanach 

https://dmvexam.org/languages-used-for-dmv-exam/

W Illinois można zdawać po polsku, ale przepisów i tak trzeba się uczyć po angielsku, a wiele znaków jest opisowych, więc moim zdaniem lepiej wybrać angielski, no ale co kto woli :)

Cos ta tabelka przeklamana bo mieszkam w GA i u mnie jedyna opcja byl egzamin w jezyku angielskim/hiszpanskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kzielu napisał:

Kzielu przyzna ze sie mylil, ale w glowie mu sie nie miesci ze gdzies sa testy w lokalnym jezyku. Jak ktos nie potrafi zdac testu z dosc prosto sformuowanymi pytaniami po angielsku, to dla swojego i innych bezpieczenstwa nie powinien wsiadac za kierownice jakiegokolwiek pojazdu mechanicznego...

Kzielu jak zdam teorie po polsku to bede jezdzil po polsku, bez obaw :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Amy napisał:

Cos ta tabelka przeklamana bo mieszkam w GA i u mnie jedyna opcja byl egzamin w jezyku angielskim/hiszpanskim. 

Akurat u mnie się zgadza, więc może to jeszcze od konkretnego miejsca w danym stanie zależy... a może faktycznie w tabelce są błędy...

 

7 godzin temu, ZielonyTomek napisał:

Wiec rozmyje watpliwosci, w okolicach Chicago mozna bez problemu zdawac prawo jazdy a dokladnie test teoretyczny w jezyku polskim. Uczyc sie tez mozna w jezyku polskim, ksiazeczki sa dostepne w kazdym DMV.

W razie pytan chetnie pomoge.

Ooo popatrz, z książeczką w języku polskim się nie spotkałam... Ale tak, czy inaczej moim zdaniem lepiej zdawać po angielsku... pytania są przecież dość proste, a całkiem sporo znaków i tak w praktyce trzeba umieć dosłownie przeczytać

Tak na marginesie, z ciekawości zapytam, czy treść znaków na teście i w książeczce też jest tłumaczona na polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...