Skocz do zawartości

Kto czeka na 10-cio letnia zielona karte? Forma I-751 (removing conditions on GC)


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Ten kwiatek zastępuje dwuletnią GC, która utraciła ważność do czasu aż otrzymasz 10 letnią GC. Kto daje Ci 100% gwarancji że ja dostaniesz?

Co Was tak pili do tego obywatelstwa? Nie rozumiem. Nazwisko Krzak nie pasuje? Bush brzmi lepiej...

Mnie tam nic nie pililo :) chcialam miec to juz z glowy, a nazwiska nie zmienialam, mam nadal swoje polskie, dlugie i ciezkie do wymowienia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, andyopole napisał:

Ten kwiatek zastępuje dwuletnią GC, która utraciła ważność do czasu aż otrzymasz 10 letnią GC. Kto daje Ci 100% gwarancji że ja dostaniesz?

Co Was tak pili do tego obywatelstwa? Nie rozumiem. Nazwisko Krzak nie pasuje? Bush brzmi lepiej...

Mozna wystapic o security clearance na przyklad...

A nazwiska (ani imienia) nie zmienialem bo uwazam ze to strasznie slabe jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kzielu napisał:

Mozna wystapic o security clearance na przyklad...

 

Dla mnie obywatelstwo jest wazne, bo mezowi odmawiaja udzialu w pewnych pracach - nie moze uzyskac tego konkretnego security clearance tylko dlatego ze ja nie jestem obywatelka USA. :)  Chociaz musze sie dowiedziec czy takie "nabyte" obywatelstwo bedzie uznawane, czy musialabym byc native. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Roelka napisał:

Dla mnie obywatelstwo jest wazne, bo mezowi odmawiaja udzialu w pewnych pracach - nie moze uzyskac tego konkretnego security clearance tylko dlatego ze ja nie jestem obywatelka USA. :)  Chociaz musze sie dowiedziec czy takie "nabyte" obywatelstwo bedzie uznawane, czy musialabym byc native. :P

Przy poziomie "secret" na 100% bedzie. Jakby co to info na PM. Przy wyzszych na 100% nie wiem, ale Top Secret powinien byc moc spokojnie dostac - jezeli potrzebuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BBerry napisał:

No niby tak.. ale widze ze wymagane dokumenty na obywatelstwo to miedzy innymi kopia GC. Nie wiem czy przeterminowana GC jest dobra, czy trzeba wyslac ten kwitek mowiacy ze 2letna jest przedluzona o rok?

 

Z tego jak tak czytam VJ to musisz miec zaakceptowany I-751 zeby dostac obywatelstwo. Sporo osob tam sklada papiery o naturalizacje w trakcie oczekiwania na approval z removing of conditions i jak dostana approval to zalatwiaja dalej. Teraz to bezsensu, bo ten czas sie troche naklada na siebie. Kiedys to to najwidoczniej mialo sens, bo czas procesowania ROC nie byl tak dlugi jak teraz. Tak jak kzielu pisal, jemu zaakceptowali jakis czas temu po 3 miesiacach, a teraz to z rok trzeba czekac... 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ilon napisał:

Z tego jak tak czytam VJ to musisz miec zaakceptowany I-751 zeby dostac obywatelstwo. Sporo osob tam sklada papiery o naturalizacje w trakcie oczekiwania na approval z removing of conditions i jak dostana approval to zalatwiaja dalej. Teraz to bezsensu, bo ten czas sie troche naklada na siebie. Kiedys to to najwidoczniej mialo sens, bo czas procesowania ROC nie byl tak dlugi jak teraz. Tak jak kzielu pisal, jemu zaakceptowali jakis czas temu po 3 miesiacach, a teraz to z rok trzeba czekac... 

Naturalizacja wymusza "adjudication" I-751 - wiec jak I-751 lezy i czeka, wiele osob wysyla N-400 i to zwykle powoduje ze USCIC podejmuje akcje na I-751.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/20/2017 at 9:38 PM, andyopole said:

Ten kwiatek zastępuje dwuletnią GC, która utraciła ważność do czasu aż otrzymasz 10 letnią GC. Kto daje Ci 100% gwarancji że ja dostaniesz?

Co Was tak pili do tego obywatelstwa? Nie rozumiem. Nazwisko Krzak nie pasuje? Bush brzmi lepiej...

Po co taki negatywny post? Co nazwisko ma do obywatelstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...