Skocz do zawartości

Kilka luźnych pytań


MIAMI33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
16 minut temu, KaeR napisał:

Pytam, bo spawaczy na h2b jest przewaznie kilku rocznie. 

A gdzie masz takie szczegolowe dane? Zaciekawiony znalazlem tylko jakies ogolne za 2015, i tam jest tylko "Construction" i pare tysiecy wydanych wiz w tej kategori. I tez ciekawostka - TruGreen jest na pierwszym miejscu pracodawcow sponsorujacych h2b. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kiedy te osoby poleciały ze tak łatwo z wizami miały,jesli Cie ktoś ściągnął z Polski do Niemiec to po to byś tam byl a nie w USA. Powiedz o planach pracodawcy i zobaczysz jego zadowolenie.. Piszesz o trzech stanach a wiesz ze jest różnica duża z temperaturą pomiędzy Arizoną i Alaską.? Teraz pojedz do Arizony i zobaczysz czy Ci to odpowiada,tempe w nocy bliska 30 stp c. Pamiętaj co mówi nowa administracja ze pierwsi do zatrudnienia sa Amerykanie. Dowiedz się na jakich wizach polecieli pracownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sly6 napisał:

tylko kiedy te osoby poleciały ze tak łatwo z wizami miały,jesli Cie ktoś ściągnął z Polski do Niemiec to po to byś tam byl a nie w USA. Powiedz o planach pracodawcy i zobaczysz jego zadowolenie.. Piszesz o trzech stanach a wiesz ze jest różnica duża z temperaturą pomiędzy Arizoną i Alaską.? Teraz pojedz do Arizony i zobaczysz czy Ci to odpowiada,tempe w nocy bliska 30 stp c. Pamiętaj co mówi nowa administracja ze pierwsi do zatrudnienia sa Amerykanie. Dowiedz się na jakich wizach polecieli pracownicy.

Latają co jakiś czas jak ta druga firma potrzebuje ludzi,lub gdy wyślemy więcej maszyn to wtedy z monterami.Pracodawca zna moje plany co do USA ale mówi,że może mi przejdzie i może zostanę u niego w firmie,a jak nie to życzy mi szczęścia,ja tylko nie chce korzystać z jego wpływów aby spełnić swoje zachcianki i go wyrolować.Wiem jaka jest różnica,zimno mi nie straszne i lubię,a w dużej temp. pracuje na codzień i już w miare jestem przyzwyczajony,czasem gdy spawam to przebywam w miejscu 35-40 stopni,miejsce spawu jest jeszcze cieplejsze.Dokładnie muszę się dowiedzieć,wiem na pewno,ze latają spawacze,technicy oraz monterzy maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sly6 napisał:

mogą latać jako obsługa,kasę biorą z Niemiec i to nie jest typowa wiza pracownicza. Niech ktoś Ci pokaże symbol wizy.

B/B2 najprawdopodbniej. I pisanie o "wplywach" pracodawcy raczej jest zabawne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kzielu napisał:

B/B2 najprawdopodbniej. I pisanie o "wplywach" pracodawcy raczej jest zabawne...

Mówię o wpływach czyli o decyzji o to kto ma latać do USA(z mojej firmy),nie chciałbym się z nim ustawiać,lecieć,a później kombinować jak tu zostać dłużej,o to mi głównie chodzi.

Wole właśnie się poradzić was i dowiedzieć z jakiej strony to ugryźć.Na studnia szkoda mi czasu i w sumie nie mam czasu,bo w tyg praca,po pracy giełdy i jakieś inne prace poboczne,w weekendy ''fuchy'' w okolicy,mimo że bardzo dobrze zarabiam jak na swój wiek,chce się wybrać dalej i wylecieć zza ocean.

Jutro podpytam wiem,że wszyscy latają na atlante i gdzies do nevady ale żadnych więcej szczegółów nie znam tylko na 100% załoga co wypisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...