Skocz do zawartości

Kilka luźnych pytań


MIAMI33

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MIAMI33 napisał:

Sama podkreśliłaś to W WIEKSZOŚCI ale SĄ MIEJSCA GDZIE JEST LEGALNY.I to w mojej ocenie już jest na PLUS dla USA.Kompletnie nie rozumiem takiego ubogiego myślenia.Mimo wszystko jest szansa aby uprawiać hazard,ale trzeba podkreślić,że w większosci miejsc nie można.

No hazard jest legalny w Europie, tez... to ze akurat nie tam gdzie mieszkasz nie zmienia tego faktu... W wiekszosci miejsc w USA i tak mialbys dalej do hazardu niz z Niemiec do Monako, naprzyklad.

Biorac pod uwage, ze legalny hazard w Europie zachodniej to big business ($ 85 miliardow) to chyba znaczy ze jest jednak bardziej dostepny niz ci sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, katlia napisał:

No hazard jest legalny w Europie, tez... to ze akurat nie tam gdzie mieszkasz nie zmienia tego faktu... W wiekszosci miejsc i tak mialbys dalej do hazardu niz z niemiec do Monako, naprzyklad.

Co z tego,że mogę grać w monako jak tych pieniędzy w moim kraju nie zalegalizuje na pstryknięcie palca.A Nick MIAMI to kompletny przypadek,floryda mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji znalazlam na temat hazardu

Nonresident aliens or foreign nationals  visit the USA for a short time so most of the time foreign nationals are confident about leaving the USA with the entire amount of gambling winnings. However, the IRS has its own set of rules. Nonresident alien might be subject to 30% tax on gambling winnings so it is essential to understand the IRS regulations in regards to gambling winnings tax.

Chociaz jak jestes nielegalnie i cos wygrasz, to troche strach odebrac nagrode bo musialabys IRS powiadomic o swoim statusie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 Nastepny rasista szuka swojego miejsca w USA :(

 

Dokładnie. Tak się kończy czytanie prawicowych bzdur w internecie. Niestety ostatnio jest to bardzo modne.

MIAMI33, W Stanach spotkałbyś o wiele więcej ludzi w pełnej palecie barw odcieni skóry. Mógłbyś być bardzo rozczarowany z takim nastawieniem.
Może zobacz najpierw USA jako turysta i przemyśl to wszystko raz jeszcze? Zwiedzanie zacznij od Compton. :lol: Mi sie podoba ale nie wiem jak Tobie.

Jeżeli chodzi o terroryzm, to dużo bardziej bałbym się tego w Stanach niż w Polsce.

Ten uwielbiany przez Ciebie dostep do broni, może spowodować że postrzeli Cię ktoś przypadkowy, kogo byś się nawet nie spodziewał. A w Polsce? Broń ma tylko policja, tutaj można się czuć bezpiecznie, żaden świr nie Cie postrzeli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Micart napisał:

 

Dokładnie. Tak się kończy czytanie prawicowych bzdur w internecie. Niestety ostatnio jest to bardzo modne.

MIAMI33, W Stanach spotkałbyś o wiele więcej ludzi o pełnej palecie barw odcieni skóry. Mógłbyś być bardzo rozczarowany z takim nastawieniem.
Może zobacz najpierw USA jako turysta i przemyśl to wszystko raz jeszcze? Zwiedzanie zacznij od Compton. :lol: Mi sie podoba ale nie wiem jak Tobie.

Jeżeli chodzi o terroryzm, to dużo bardziej bałbym się tego w Stanach niż w Polsce.

Ten uwielbiany przez Ciebie dostep do broni, może spowodować że postrzeli Cię ktoś przypadkowy, kogo byś się nawet nie spodziewał. A w Polsce? Broń ma tylko policja, tutaj można się czuć bezpiecznie, żaden świr nie Cie postrzeli :D

Prawicowych? Ja tylko logicznie myślę,nie mam odchyłów do lewego.

Mi ludzie kolorowi nie przeszkadzają,niech sobie żyją i mają się dobrze na prawdę.Mi przeszkadza to co się wyrabia i to co oni robią w niemczech.

W Polsce terroryzmu się nie boje,ja mieszkam w niemczech gdzie w moim rejonie już było kilka OFICJALNYCH zamachów,łącznie z wybuchem bomby w ansbach.Proszę odnośnik: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_w_Ansbach

Do tego miasta mam 40km.

Broń ma tylko policja? No to kolego się popisałeś z takim rozumowaniem.. Haha,na prawdę zaśmiałem się przy czytaniu tego.

http://cbsp.policja.pl/cbs/aktualnosci/144436,Bron-maszynowa-sztucery-z-optyka-bron-krotka-i-amunicje-zabezpieczyli-policjanci.html

http://cbsp.policja.pl/cbs/aktualnosci/129962,Handel-bronia-narkotykami-i-nielegalnym-spirytusem-CBSP-zatrzymalo-czlonkow-grup.html

http://cbsp.policja.pl/cbs/aktualnosci/134329,CBSP-zlikwidowalo-arsenaly-broni-i-amunicji.html

Kilka rzutów z CBS policji która zwalcza handel bronią na terenie Polski itd. itd.

I dostęp do broni i DO OBRONY PRZED TAKIMI ŚWIRAMI to jest podstawa egzystencji.. Bandyta moze mieć broń,a ja nie mogę się bronić? Widze,że te lewicowe poglądy na prawdę strasznie namąciły Ci w głowie i obyś miał szczęście nie spotkać takiego bandyty co będzie miał broń,na prawdę tego Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, katlia napisał:

To to wsadzaj do konta zagranicznego. Koniec problemu :)

To nie jest koniec poroblemu.. Tych pieniędzy nie moge sobie tak wrzucić w koszty będąc w Polsce czy Niemczech bo one są NIELEGALNE.Mógłbym je wydawać małymi kwotami,lub wymieszać z prawidziwymi ale jak US niemiecki lub Polski dobierze się do Ciebie,szybko dojdą skąd te pieniądze,oddasz wszystko,a jeszcze czeka Cię grzywna i sprawa karna(jak duża kwota) lub jak wymieszasz z legalnymi,doklepią za pranie pieniędzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz doszlismy do tego, ze jako nielegalny nie bedziesz mogl zakupic broni wiec ten watek zakończmy.  ;)

Serio, nie rozumiem dlaczego nie chcesz sluchac opini ludzi ktorzy w USA mieszkaja i wiedza jak wyglada tutaj normalne zycie.. Kazdy tutaj probuje ci wytlumaczyc, ze wcale nie jest tak jak sobie wyobrażasz. Jak tak ci sie w Niemczech nie podoba, to po co tam siedzisz? Przeprowadz sie do Wielkiej Brytanii. Albo Hiszpanii. Albo gdziekolwiek gdzie takich zamachow nie ma (albo jest mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MIAMI33 napisał:

Ty tak na poważnie? Ty uważasz za normalne aby wyjśc na miasto i być okradziony,wyzwanym,pobitym to norma? O 21 nikt biały nie wychodzi na ulice bo wtedy szanse na to co wymieniłem podstakują o 80% jak nie więcej.Mam porównanie będąc w jeszcze dosyć noromalnej Polsce,gdzie o 21 w poznaniu budzi się życie,a jadąc przez berlin,monachium,norymbergie o tej godzinie spotkasz 90% osoby arabskiego pochodzenia które w większość,napadają,wyzywają,okradają kogo popadnie.Jak to dla Ciebie nie problem przeprowadź się do niemiec i zyj,baw się z nimi wieczorami.

 

Ten watek jest komiczny. Kazdy jeden z Twoich idiotycznych argumentow na zycie w US jest centralnie z dupy bo tu jest zupelnie odwrotnie niz Ci sie wydaje. Jak sie boisz w EU wyjsc z domu to tutaj nosa nie wysciubisz.

Co do zamachow - to tutaj sa - jak wszystko inne - 100 razy lepsze. Jak juz strzelaja, to z broni maszynowej i od razu ofiary ida w dziesiatki. Albo biali terrorysci (roznia sie czyms od arabskich ?) strzelaja do ludzi w dyskotece albo przedszkolakow. Czad, mowie Ci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...