Skocz do zawartości

Awaryjne odebranie paszportu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Spotkanie w konsulacie wyznaczone mam na Środe 2 Sierpnia natomiast w Niedziele 6 Sierpnia wylatuje do Kanady.

Obecny czas procesowania aplikacji w Krakowie wynosi 1 dzień natomiast cały proces od spotkania do najszybszego odbioru paszportu w Krakowie z tego co rozumiem wynosi 3-5 dni roboczych, nie wliczając w to dnia spotkania.

Obawiam się że mój paszport może być do odebrania dopiero po weekendzie.

1. Czy jest możliwość awaryjnego odebrania paszportu w piątek z nie wbitą promesą ?

2. Czy dobrze rozumiem że podany czas przetwarzania aplikacji 1 dzień to nie jest całkowity czas od momentu wizyty do obioru w Krakowie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, moze przyda Ci sie ta informacja, ja aplikuje z Madrytu i wlasnie dzwonilam na infolinie, zeby sie zapytac o czas, w jaki dostaje sie paszport z powrotem, bo tez mam podobny problem. Powiedziano mi, ze mozna dostac paszport z powrotem bez wizy i potem znowu odeslac do ambasady, mniemam, ze tak tez jest w innych ambasadach. Daj znac czy dowiedziales sie jak to dziala w Krakowie, moze komus sie przyda ta informacja. Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...