Skocz do zawartości
kismet75

Wiza turystyczna termin rozmowy w ambasadzie

Recommended Posts

kismet75    0

Witam złożyłem własnie DS-160 i dokonałem opłaty wizowej .Mam teraz dodatkowe pytanie czy na rozmowę w ambasadzie umawia się dzwoniąc telefonicznie czy też ambasada wyznacza termin samodzielnie na rozmowę z konsulem informując o spotkaniu . Ponadto mam pytanie w jakim okresie muszę się zgłosić na taką rozmowę bo nie wiem czy na dniach nie wypadnie mi dalszy wyjazd tak że mogę być poza krajem ponad miesiąc czasu .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patipitts    64

Jak umówisz daj znać jakie sa teraz terminy bo moja mama bedzie jutro umawiała i chce wiedzieć ile sie teraz czeka na rozmowę. Bede wdzięczna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sly6    0

dzwonisz i się umawiasz

padło pytanie o czas,napisz czy masz rozmowe w Warszawie czy Krakowie.. A wniosek jest aktywny jeden miesiąc czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kismet75    0

Witam rozmowa w Warszawie dziś złożyłem DS160 i dokonałem opłaty w takim razie jutro zadzwonię do ambasady i ustalę jak to wygląda .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patipitts    64

Tzn to wyglada tak ze musisz zalogować sie na swoje konto na ustraveldocs i tam sam sobie wybierasz termin rozmowy, jest taka opcja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czołg    9

Przez neta umówienie się na rozmowę jest bardzo proste. Skorzystaj z tego. Będziesz widzieć, że wpłata została zaksięgowana i pojawi się możliwość umówienia na rozmowę wraz z kalendarzem wolnych terminów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MartuSs    0
Dnia 7.08.2017 o 19:01, Patipitts napisał:

Jak umówisz daj znać jakie sa teraz terminy bo moja mama bedzie jutro umawiała i chce wiedzieć ile sie teraz czeka na rozmowę. Bede wdzięczna.

Cześć, ja 2 sierpnia złożyłam wniosek i 18 mam umówioną rozmowę. Był to pierwszy możliwy termin w Krakowie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz