Skocz do zawartości
macios6

Tapatalk i brak możliwości logowania do forum

Recommended Posts

Witam,

czy ktoś się spotkał z problemem w aplikacji tapatalk że nie można zalogować się do forum (pomimo że podaje się poprawne dane) ?

Wyskakuje błąd you are not logged in or you do not have permission to do this action.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie probowalam tapatalka, ale mi ogolnie przeszkadza to, ze po kliknieciu tematu przenosi mnie do pierwszego posta, a nie do ostatniego przeczytanego. Nie klikalam nigdy wczesniej ani na gwiazdki, ani na nic innego. Przenosilo po samym kliknieciu tematu :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, ilon napisał:

Nie probowalam tapatalka, ale mi ogolnie przeszkadza to, ze po kliknieciu tematu przenosi mnie do pierwszego posta, a nie do ostatniego przeczytanego. Nie klikalam nigdy wczesniej ani na gwiazdki, ani na nic innego. Przenosilo po samym kliknieciu tematu :( 

U mnie jest niestety tak samo. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione. A Tapatalk zaraz sprawdzę na telefonie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 godzin temu, macios6 napisał:

Witam,

czy ktoś się spotkał z problemem w aplikacji tapatalk że nie można zalogować się do forum (pomimo że podaje się poprawne dane) ?

Wyskakuje błąd you are not logged in or you do not have permission to do this action.

U mnie jest to samo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klikajcie na gwiazdki i kropki, to będzie Was przenosić do pierwszego nieprzeczytanego posta w temacie. Kliknięcie w temat powoduje przeniesienie do posta rozpoczynającego wątek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie zawsze przenosilo do pierwszego nieprzeczytanego posta po kliknięciu kropki/gwiazdki, a po kliknięciu tytułu do pierwszego posta. Takie chyba są założenia i tak to powinno działać. 

Kwestię tapatalka poruszam już kiedyś w tym luźnym temacie. Działało to do lutego jak dobrze pamiętam i po ostatnim apgrejdzie forum coś się posypało. 

Jak się da to też prosiłbym o naprawę  tego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aplikacja dzięki której przeglądanie i używanie różnego rodzaju forów staje się przyjemniejsze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To forum jest dodane. Występuje jakiś błąd podczas logowania. Jak jest napisane wyżej, wszystko działało do ostatniego apgrejdu forum ( gdzieś tak koło lutego), a teraz pomimo podania poprawnych danych do logowania pojawia się komunikat 

you are not logged in or you do not have permission to do this action."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wtyczka Tapatlk generowała błędy serwera, więc jakiś czas temu ją wyłączyłem. Przed chwilą znalazłem informację w czym mógł tkwić problem i skonfigurowałęm ją na nowo.

Sprawdźcie proszę czy wszystko działa ok..  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

To przy wybraniu 'manual login'

IMG_3596.PNG

Edytowane przez vlade

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o ponowną weryfikację.

Zainstalowałem u siebie Tapatalk i wygląda na to, że wszystko działa już poprawnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

It's alllliiivveeeeee dziękuję.
Swoją drogą to ja nie mogłem dać screena bo wykorzystałem niby

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, cee napisał:

It's alllliiivveeeeee emoji16.png dziękuję.
Swoją drogą to ja nie mogłem dać screena bo wykorzystałem niby

Super :)

Maksymalna wielkosć pojedynczego pliku graficznego to 500kb. O ten limit chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moge sie logować i pisać (to leci z Tapatalk) , także jest git. Dzięki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten uciety mogę załączyć no waży 155kb, ale już całą stronę (355kb) pojawia się taki komunikat 

Screenshot_20170811-185757.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 11.08.2017 o 18:59, cee napisał:

Ten uciety mogę załączyć no waży 155kb, ale już całą stronę (355kb) pojawia się taki komunikat 

Niestety nie wiem w czym tkwi problem. Zwiększyłem limit wielkości zdjęcia do 750 kB, być może to pomoże :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok dziękuję. W sumie przy tapatalku to teraz bez znaczenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A jak dodać tam forum? Zielona jestem

"Strona główna" ->wyszukaj w Tapatalk i wpisujesz nazwę forum USA

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nie zczailem@Joanna30 że pytasz w tę stronę myślałem że chodzi Ci o dodanie forum do tapatalka na poziomie administracyjnym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz