Skocz do zawartości

JetBlue - podobno najlepsza linia


Felek07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w październiku planuję wewnętrzny lot w USA z Las Vegas do Nowego Jorku. Sprawdziłem kilku przewoźników i JetBlue wydaje mi się najlepszy. Najtańsze bilety, bagaż 23 kg w cenie i chyba dość jasne zasady. Gdzieś wyczytałem też, że to jeden z najlepszych tanich przewoźników w USA. Potwierdzacie? :D

Co sądzicie o JetBlue? I jeszcze jedno (przy okazji) - przeloty wewnętrzne odbywają się bez żadnych komplikacji dla obcokrajowców z wizą? Tzn. kupuję bilet na stronie przewoźnika, oddaje bagaż na taśmę i lecę? Czy to bardziej skomplikowane?

Będę wdzięczny za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12/08/2017 o 14:03, Felek07 napisał:

Witam, w październiku planuję wewnętrzny lot w USA z Las Vegas do Nowego Jorku. Sprawdziłem kilku przewoźników i JetBlue wydaje mi się najlepszy. Najtańsze bilety, bagaż 23 kg w cenie i chyba dość jasne zasady. Gdzieś wyczytałem też, że to jeden z najlepszych tanich przewoźników w USA. Potwierdzacie? :D

Co sądzicie o JetBlue? I jeszcze jedno (przy okazji) - przeloty wewnętrzne odbywają się bez żadnych komplikacji dla obcokrajowców z wizą? Tzn. kupuję bilet na stronie przewoźnika, oddaje bagaż na taśmę i lecę? Czy to bardziej skomplikowane?

Będę wdzięczny za pomoc:)

Podróz odbędzie się bez zadnych formalnych komplikacji.

Z tego co wiem, Jet Blue jest ok. Wydaje się, ze w porównaniu do trzech "flagship airlines" (United, American i Delta), mają dosc sporo miejsca w economy (1-2 cale więcej). A poza tym, to tak jak wszędzie, szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...