Skocz do zawartości

Halloween


BBerry

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jeszcze lubi? Moje ulubione swieto w Stanach! Moja pasja zaczela sie od znajomych ktorzy "go all out" na Halloween i przez dwa miesiace dekoruja dom wewnatrz i zewnatrz. Wszystko trzymaja poza sezonem w kontenerach, a maja niesamowite dekoracje. Ich impreza co roku jest na miare wesela, co roku jest inna tematyka co do ubioru gosci.

Czy obchodzisz Halloween z wielka pompa czy masz gdzies to swieto? Jaka byla najlepsza impreza na ktorej byles/as z okazji Halloween? Moze masz jakies pomysly co do dekoracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BBerry napisał:

Kto jeszcze lubi? Moje ulubione swieto w Stanach! Moja pasja zaczela sie od znajomych ktorzy "go all out" na Halloween i przez dwa miesiace dekoruja dom wewnatrz i zewnatrz. Wszystko trzymaja poza sezonem w kontenerach, a maja niesamowite dekoracje. Ich impreza co roku jest na miare wesela, co roku jest inna tematyka co do ubioru gosci.

Czy obchodzisz Halloween z wielka pompa czy masz gdzies to swieto? Jaka byla najlepsza impreza na ktorej byles/as z okazji Halloween? Moze masz jakies pomysly co do dekoracji?

Generalnie jedno z najbardziej glupawych swiat, ale to kwestia gustu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara sie robię i dzieci nie mam, wiec halloween mnie ni grzeje, ni ziębi :D Czasem jak mi odbije to kupie dynie i cos na niej powycinam, a pozniej zostawię na zewnątrz to jelenie zjedzą :lol:. Słodyczy za bardzo nie jem, wiec ten aspekt jakoś tez mnie nie bawi. Za to bardzo lubie Thanksgiving! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanksgiving jest pyszne jedzenie :) tego sie nie da nie lubic!

 

Wlasciwie to Halloween i Wielkanoc to swieta ktore my obchodzimy. Halloween jest #1 od kiedy poszlam na ta wypasiona impreze, bo poznalam paru ludzi ktorzy sa bardzo w to zaangazowani, a maja dobra prace i dobre rodziny. W tym momencie mam najwiecej dekoracji z tego swieta i co chwile dokupuje. Najnowszy dodaek to czarna choinka, zastanawiam sie co na niej powiesic cos DIY. Noze pomalowane lakierem do paznokci? Poza tym w tym roku w koncu chce powiesic zwisajace duze dekoracje zwysokich drzew z przodu domu. Maz mowi ze sasiedzi nie beda zachwyceni, hehe.

Chcialam cos takiego zrobic, bo to latwy projekt:

23720765_BG2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halloween jest mi obojetne , od 3 lat nikt nie zapukal do mojego domu po cukierki, nie ma dzieci na naszym osiedlu. Thanksgiving jakos specjalnie nie obchodze, za to bardzo lubie Swieta Bozegonarodzenia, wtedy dekoruje dom i gotuje polskie potrawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...