Skocz do zawartości

NBA/NFL/MLB


Felek07

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was bywa/był na meczach tych amerykańskich sportów? Z tego co widzę, to bilety zaczynają się już od około 10 dolarów, a na baseball już od... 2 dolarów. Grosze, więc pomyślałem, że warto się przejść.

Akurat mnie interesuje mecz NBA, w którym w Phoenix zagra Los Angeles Lakers. W stolicy Arizony będziemy przejazdem, więc dobrze się składa. Na naszej trasie będą tez inne mecze, ale zdecydowanie mniej utytułowanych drużyn, a Lakersi, to jednak Lakersi :D Bilet na dziś (5 dni po opublikowaniu harmonogramu na nowy sezon) to 60 dolarów. To oczywiście najtańsze bilety i zastanawiam się, czy poczekać aż potanieją, czy jednak iśc na mecz Brooklyn Nets za 20 dolców. Co o tym sądzicie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na meczu Portland Blaizers z Houston Sunset w czasach gdy grał tam Gortat. Nie wiem ile kosztowały bilety bo dostałem w prezencie. Jako kibic nieortodoksyjny patrzyłem na drugi plan. Wielka hala, komplet widzów, których duża część po rozpoczęciu meczu ruszyła do barów na frytki i piwo oglądając mecz na monitorach. Nie wszyscy wracali na trybuny. Owszem, kibicowali ale nienachalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na meczu suns raz. Trybuny wypełnione w 90%. Ceny biletów nie znam bo zostałem zaproszony na urodziny i nie ja płaciłem. Za to liga NHL mnie bardziej interesuje. bylem kilka razy i klimat bardzo mi sie podobal. Coyotes za dobrze nie grają ostatnimi czasy, trochę przypominają mi nasza drużynę narodową w piłce nożnej sprzed kilku lat, ale lubię oglądać. Bilety są od 20 do 120 dolarów w zależności od miejscówki. Jak Andy pisze, w przerwach wszyscy walą do barów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Felek07 napisał:

Czy ktoś z was bywa/był na meczach tych amerykańskich sportów? Z tego co widzę, to bilety zaczynają się już od około 10 dolarów, a na baseball już od... 2 dolarów. Grosze, więc pomyślałem, że warto się przejść.

Akurat mnie interesuje mecz NBA, w którym w Phoenix zagra Los Angeles Lakers. W stolicy Arizony będziemy przejazdem, więc dobrze się składa. Na naszej trasie będą tez inne mecze, ale zdecydowanie mniej utytułowanych drużyn, a Lakersi, to jednak Lakersi :D Bilet na dziś (5 dni po opublikowaniu harmonogramu na nowy sezon) to 60 dolarów. To oczywiście najtańsze bilety i zastanawiam się, czy poczekać aż potanieją, czy jednak iśc na mecz Brooklyn Nets za 20 dolców. Co o tym sądzicie?

 

 

bywam na nhl.

10 dolarow ? 2 usd ? nic mi nie wiadomo....tanio :) 

na nhl przed sezonem w zelszym roku najtanszy byl za 40 usd, siedzsz bardzo wysoko, w sezonie na madison sq garden to ok 90-100 usd najtanszy, 

brooklyn nets ? ja bym bral poki sa ! moze sam pojde, dzieki za info haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Felek07 napisał:

Czy ktoś z was bywa/był na meczach tych amerykańskich sportów? Z tego co widzę, to bilety zaczynają się już od około 10 dolarów, a na baseball już od... 2 dolarów. Grosze, więc pomyślałem, że warto się przejść.

Akurat mnie interesuje mecz NBA, w którym w Phoenix zagra Los Angeles Lakers. W stolicy Arizony będziemy przejazdem, więc dobrze się składa. Na naszej trasie będą tez inne mecze, ale zdecydowanie mniej utytułowanych drużyn, a Lakersi, to jednak Lakersi :D Bilet na dziś (5 dni po opublikowaniu harmonogramu na nowy sezon) to 60 dolarów. To oczywiście najtańsze bilety i zastanawiam się, czy poczekać aż potanieją, czy jednak iśc na mecz Brooklyn Nets za 20 dolców. Co o tym sądzicie?

 

 

Dodaj jeszcze $10 za parking i $4 za butelke wody. Mozesz przynies swoja po warunkiem, ze jest oryginalnie zamknieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na Los Angeles Lakers vs Philadelphia 76ers.  Mimo że się absolutnie tym sportem nie interesuje to i tak mi się bardzo podobało.  Więc czy warto? Pewnie! 

Z tego co pamiętam nasze bilety kosztowały kilka razy więcej ( ale że byłam ze stałymi bywalcami i fanatykami NBA siedzenia musiały być "odpowiednie" ;) ) Tak szczerze to nie wiem czy warto jest dopłacać taką sume do siedzenia kilka rzędów bliżej.  

Jeżeli masz tylko siedzenie "z boku" - nawet nie wiem jak się ta część nazywa, to wydaje mi się że nawet z najdalszych rzędów będziesz widział dość dobrze, byleby tylko nie siedzieć za koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...