Skocz do zawartości

Diversity Visa 2019


karusek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minuty temu, katlia napisał:

O jakie instrukcje i jakie zmiany chodzi ?

chodzi o zasady do ktorych trzeba sie stosowac wypelniajac jakikolwiek wniosek/formularz urzedowy w US, i warunki ktore trzeba spelniac zeby kwalifikowac sie do loterii np, ktore panstwa sie kwalifikuja a ktore nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, katlia napisał:

I sadzisz ze te beda gdzies indziej oglaszane niz na oficjalnej stronie rzadowej? 

NIE, NIE SADZE. Przeczytaj jeszcze raz caly watek. Oficjalna strona jest, ale nie ma na niej jeszcze informacji dotyczacych DV Lottery 2019. Pytanie, KIEDY instrukcje diversity visa lotery sie pojawia. Rozumiewsz teraz?

https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/instructions.html

instrukcja jest tutaj ale na rok 2018. na rok 2019 jeszcze nie ma. katlia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karusek napisał:

pelasia, jak siegam pamiecia 5 lat wsecz, to zdjecie do rejestracji loterii robila mi moja 13letnia wowczas chrzesniaczka moim aparatem na tle bialej sciany (raczej szarej). bylem po nasiadwie piwnej z kolegami, nieogolony (czesac nie mialem czego). Pelasia KaeR jak dlugo sie staracie o PRC?

He he to już któraś osoba , która twierdzi ,że zdjęcie miała robione po piwie i wylosowana została. :D Następnym razem jak będę zgłaszał się to też zdjęcie zrobię sobie na rauszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karusek napisał:

NIE, NIE SADZE. Przeczytaj jeszcze raz caly watek. Oficjalna strona jest, ale nie ma na niej jeszcze informacji dotyczacych DV Lottery 2019. Pytanie, KIEDY instrukcje diversity visa lotery sie pojawia. Rozumiewsz teraz?

https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/instructions.html

instrukcja jest tutaj ale na rok 2018. na rok 2019 jeszcze nie ma. katlia.

 

kiedyś bylo pod koniec sierpnia a bywa ze są informacje w drugiej połowie września. Pozostaje czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pelasia napisał:

No widzisz, dlatego sie nie udało. ;) Moze było trzeba do fryzjera sie wybrac czy kosmetyczki? Moze jakieś ćwiczenia paluszków robić aby lepiej sie na klawiaturze klikalo? :lol:  A tera to juz " po ptokach", bo z tego co wiem, to GC dla ciebie w drodze. 

I tak wyślę zgłoszenie. GC ma przyjść grudzień/styczeń więc lepiej się zabezpieczyć. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, sly6 napisał:

rok temu po 15 września były podane zasady.

Jak ja bralem udzial w losowaniu to jakos w drugiej polowie sierpnia bylo wszystko na ten temat opublikowane.

15 godzin temu, sly6 napisał:

i pewnie komuś na miejscu tez pomożesz jak znam życie..

kiedyś ktoś bliski mi powiedział chcesz przyjechać to znajdź sobie sam wszystko,załatw i teraz jakie ktoś ma szczęście znając Ciebie.

Tak Sly6, pomoge jak tylko bede mogl. A to forum ktore stworzyles jest nieocenione, i niesamowicie pomocne w roznych kwestiach zwiazanych z wyjazdem. Niejednokrotnie bardziej pomaga niz zywy czlowiek, dziekuje Sly6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...