Skocz do zawartości

Kupie konto privacy.com płace 60$


bjjb

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie konto w serwisie privacy.com 

Każdy kto ma konto bankowe w USA może takie konto zrobić na stronie privacy.com 

Robisz konto wplacasz przez bank 30$ ja Ci place 60$ za konto,podajesz mi login i hasło. 

Założenie i wpłata to 10 min pracy.

 

Co do samego serwisu wystarczy wejść i zobaczyć czy wpisać w YouTube są to po prostu anonimowe płatności kartami wirtualnymi. Nie mogę założyć niestety konta w Polsce. A chętnie by mi się takie coś przydało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie są żadne nielegalne transakcję mogę płacić co miesiąc jakiś abonament i oczywiście trzymać kontakt z sprzedającym  i wytłumaczę do czego mi to potrzebne. Jakby ktoś się zdecydował zapraszam zawsze parę dolców wpadnie za nic nie robienie.  A tak pozatym za 30$ które chce kupić to rzeczywiście muszą być grube transakcję... Zapraszam chętna osobę wytłumaczę o co chodzi i ustalimy cenę nawet miesięczna za korzystanie ze strony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, bjjb napisał:

Po pierwsze to nie są żadne nielegalne transakcję mogę płacić co miesiąc jakiś abonament i oczywiście trzymać kontakt z sprzedającym  i wytłumaczę do czego mi to potrzebne. Jakby ktoś się zdecydował zapraszam zawsze parę dolców wpadnie za nic nie robienie.  A tak pozatym za 30$ które chce kupić to rzeczywiście muszą być grube transakcję... Zapraszam chętna osobę wytłumaczę o co chodzi i ustalimy cenę nawet miesięczna za korzystanie ze strony 

Nie czaisz. Twoje tlumaczenia nikomu nie pomoga, bo skad gwarancja ze beda prawdziwe ? Trzeba byc idiota zeby sie na cos takiego zgodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...