Skocz do zawartości
Michał Paczyński

Kilka pytań odnosnie wizy

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Od zawsze moim marzeniem jest wylot do Stanów i właśnie z moja dziewczyną chcemy te plany zrealizować.
Mam 23 lata, pracuję w Warszawie w Instytucie Matki i Dziecka jako informatyk, mam parę kredytów w bankach, wynajmowane mieszkanie, samochód, rodzinę, żadnych krewnych, ktorzy wyemigrowali do USA, zwiedzilem Chorwacje i to byłoby na tyle.

Moja dziewczyna ma 19 lat, w tym roku zdała maturę, od roku już pracuję, aktualnie jest stylistką w jednym ze sklepów w galerii, dostanie umowę o pracę od przyszłego miesiąca na okres 3 lat, również rodzina w PL, bez kryminalnej przeszłości.

Jakie są wg. Was szanse na otrzymanie wizy? Chcemy polecieć na Florydę na 2 tygodnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i tak całość opiera się na rozmowie,odpowiedziach a pytania nie są ile masz kredytów a po co lecisz,kiedy,co robisz,gdzie pracujesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem, że jest możliwość odbycia rozmowy wspólnie, warto? Czy lepiej osobno? 

I jeszcze jakich odpowiedzi unikac, czy chwalic sie wynajmowanym mieszkaniem? Czego lepiej nie mowic? Bo chcemy to zalatwic za 1 razem.

Edytowane przez Michał Paczyński

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpowiadasz na pytania a nie mówisz długo. Przygotuj się lepiej do tego co będziesz robić w USA. Idźcie wspólnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz