Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc (nieskomplikowana)


TomaszT.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam na imię Tomasz. Potrzebna jest pomoc osoby przebywającej w USA w pewnej dość dyskretnej sprawie - pomoc bardzo nieskomplikowana, prosta i nic niekosztująca.Przepraszam, że piszę o tym tak ogólnikowo, ale - jak wspomniałem - jest to kwestia dość delikatna. Gdyby ktoś miał ochotę pomóc chorej dziewczynie, proszę o kontakt na maila tturkow@yahoo.com. Jeszcze raz zaznaczam - to nie jest prośba o pieniądze. Z góry dziękuję! Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, wnikliwe poszukiwania. Gratuluję. Tak, chodziło o tą samą sprawę i tą samą dziewczynę. Wtedy była w stanie krytycznym, byliśmy na 100% pewni, że z tego nie wyjdzie.Nie ma tu kłamstwa i ściemy, ale nie ma też powodu, żeby opisywać wszystkie detale publicznie. Jeśli ktoś będzie chciał pomóc, pomoże - jeśli nie, trudno. Poza tym nie wiem, co masz na myśli pod hasłem "osoby takie jak ty" - nie znasz mnie ani całej sytuacji, więc może trochę więcej ostrożności w ocenach.

Gdybym miał - wtedy i teraz - możliwość szukania pomocy w inny sposób, na pewno bym to zrobił. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...