Skocz do zawartości

moja podróż do Stanów


krzysss189

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Lecę z Wrocławia do Waszyngtonu. Mam przesiadkę we Frankfurcie. Mam na nią około 3 godziny, wszystko w jednym terminalu mumer 1, więc raczej zdąże. Słyszałem, że lotnisko we Frankfurcie jest duże, dużo osób mówi żeby uważać na to lotnisko, bo się można zgubić. Czy są na nim dobre oznakowania? Co mnie na nim czeka, tylko kontrola paszportowa czy coś jeszcze? Mój bagaż odbiorę mam nadzieje w Waszyngtonie? A po wylądowaniu w Waszyngtonie jest jakieś oznakowanie gdzie iść na rozmowę z urzędnikiem (żeby prześć przez granicę)? I jeszcze jedno pytanie kiedyś były do wypełniania formularze w samolocie i czytałem że już ich nie ma to prawda? Całą podróż odbywam liniami LUFTHANSA.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na lotnisku we Frankfurcie przez 3 godziny zdążysz się śmiertelnie wynudzić :P Lotnisko jest świetnie oznakowane.  I czeka Cię tam tylko kontrola paszportowa przy bramce.  Bagaż odbierzesz w Waszyngtonie, gdzie pójdziesz z tłumem i dojdziesz do bramek, a tam odbędziesz rozmowę z urzędnikiem. Jedynym formularzem do wypełnienia jest teraz deklaracja celna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Chcę zarezerwować lot do Waszyngtonu z Wrocławia. Mam do wyboru lot w jedną stronę przez Frankfurt i w drugą tak samo, albo w jedną stronę przez Frankfurt a powrót przez Monachium na przesiadki mam czas około 3 godziny. Możecie polecić któy lot wybrać i opowiedziec co mnie czeka na obu lotniskach. Linie lotnicze to LUFTHANSA.

Dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...