Skocz do zawartości

Problemy ze złożeniem dokumentów - zmiany administracyjne?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

zamierzam rozpocząć starania o uzyskanie wizy przez łączenie rodzin (moja mama jest obywatelem USA). Usłyszałem gdzieś, że administracja Trumpa zmieniła zasady, zawieszono przyjmowanie dokumentów. Czy ktoś o tym słyszał, czy doświadczył problemów? Na pewno bedzie mi trudniej, bo juz teraz mam 41 lat :)

 

Pozdrawiam,

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyczytałem nic na stronach rządowych. Dlatego pytam. Sytuacji z nie przyjęciem dokumentów doświadczył znajomy znajomego. Teoretycznie nie mam powodów, żeby nie wierzyć, ale brak potwierdzenia na stronach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, guit napisał:

Nie wyczytałem nic na stronach rządowych. Dlatego pytam. Sytuacji z nie przyjęciem dokumentów doświadczył znajomy znajomego. Teoretycznie nie mam powodów, żeby nie wierzyć, ale brak potwierdzenia na stronach...

Znajomy znajomych wciska ciemnote. Nie ma zadnych zmian, dokumenty sa przyjmowane tak zawsze byly. 

Byl projekt zmian w kategorii wiz rodzinnych ale jak wiekszosc (jezeli nie wszystkie) projekty obecnej administracji so one czysto wirtualne.

Jedyny Twoj problem to taki ze na wize bedziesz czekal 7 lat jezeli nie jestes zonaty lub 12 jezeli jestes. Przez ten czas sporo moze sie zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...