Skocz do zawartości

Recommended Posts

poczekajmy co do tego dokumentu. Co jest ważne że na stronie rządowej o tym piszą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 hour ago, sly6 said:

strona pozostaje ta sama

https://www.dvlottery.state.gov/

przyjmowanie zgłoszeń od 3 października godz 18 polskiego czasu do 7 listopada. Za parę dni będzie dostępny regulamin.

Ja na tej stronie nie widze zadnego info o DV2019 :< Zdalem sobie sprawe z glupoty swych slow, znalazlem juz ;p na stronce od Zuzy ;p 

Edytowane przez Weststarr
Znalazlem ;x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

za to w linku innym masz podane co i jak. Może być ze na stronie loterii podadzą wiadomość po 1 października.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiele stron innych rzadowych podaje ze bedzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co widzę to:
- kosmetyka/formatowanie
- Rozwinięty akapit dotyczący separacji z małżonkiem.
- Dodano, że zdjęcia które nie spełniają wymogów powodują dyskwalifikacje

Jeżeli coś istotnego pominąłem, proszę o korektę :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

każde zdjęcie dodaje się oddzielenie ( trzy zdjęcia). Format jak piszą. Nie można dodać wspólnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

Dnia ‎2017‎-‎09‎-‎15 o 23:03, rynr napisał:

Z tego co widzę to:
- kosmetyka/formatowanie
- Rozwinięty akapit dotyczący separacji z małżonkiem.
- Dodano, że zdjęcia które nie spełniają wymogów powodują dyskwalifikacje

Jeżeli coś istotnego pominąłem, proszę o korektę :)

tyle jest nowości.. B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zgłoszenia do loterii będą przyjmowane od 3 października ,godzina 18:00 polskiego czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

• Any DV2018 selectees can enter DV2019 with no problems.
  • For goodness sake take a new photo for the entry!
  • DO NOT use an agent to fill in your forms. Doing so increases you chance of disqualification and of being scammed by the agent.
  • BE 100% HONEST ON THE ENTRY.
  • READ the instructions!!!
  • Include all derivatives. Not including a spouse or child is 100% CERTAIN disqualification.

Powodzenia dla wszystkich startujących!

Edytowane przez stars & stripes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie - czy czas zgłoszenia się do loterii ma jakieś znaczenie czy loteria to op prostu loteria? Tzn. czy jakbym wypełnił wszystko 3 października o 18.00 przed większością to mam jakieś większe szanse? Inna sprawa, że pewnie wtedy serwery są mocno przeciążone ;p Ale i tak mam zamiar w tym roku załatwić to jak najszybciej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minutes ago, LukeFlorida said:

Mam pytanie - czy czas zgłoszenia się do loterii ma jakieś znaczenie czy loteria to op prostu loteria? Tzn. czy jakbym wypełnił wszystko 3 października o 18.00 przed większością to mam jakieś większe szanse? Inna sprawa, że pewnie wtedy serwery są mocno przeciążone ;p Ale i tak mam zamiar w tym roku załatwić to jak najszybciej

Definicja z wikipedii 

Loteria  gra losowa, której uczestnicy nabywają numerowane bilety, czyli „losy”. O wygranej decyduje „ciągnięcie” losów, czyli losowanie. Miejsce sprzedaży losów to kolektura.

Losowanie – czynność polegająca na wyciąganiu lub wybieraniu określonych liczb lub przedmiotów (los, karta, kupon, żeton itp.) w sposób wykluczający wpływ osoby losującej na wynik tej czynności.

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zostałem wylosowany w dv-2018, a zgłoszenie wysłałem w ostatni dzień ;)

Edytowane przez Sparrow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Weststarr napisał:

Definicja z wikipedii 

Loteria  gra losowa, której uczestnicy nabywają numerowane bilety, czyli „losy”. O wygranej decyduje „ciągnięcie” losów, czyli losowanie. Miejsce sprzedaży losów to kolektura.

Losowanie – czynność polegająca na wyciąganiu lub wybieraniu określonych liczb lub przedmiotów (los, karta, kupon, żeton itp.) w sposób wykluczający wpływ osoby losującej na wynik tej czynności.

z PWN albo z britaniki trzeba bylo przepisac..... a nie skopiuj wklej z wikipedii, ales sie wysilił :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A

1 godzinę temu, LukeFlorida napisał:

życie pokazuje ze serwery sa przeciążane na końcu wysyłania zgłoszeń i w pierwszych godzinach gdy się sprawdza czy zostałeś wylosowany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 minutes ago, karusek said:

z PWN albo z britaniki trzeba bylo przepisac..... a nie skopiuj wklej z wikipedii, ales sie wysilił :)

Leniwy jestem z natury ;p 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz