Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Xarthisius napisał:

Wyniki DV-2019, wedle instrukcji, beda ogloszone 1 maja. Jakiejs szalonej zmiany wzgledem DV-2018 (2 maja) nie ma. Czemu 24h roznicy mialyby wplywac na proces ktory ruszy tak naprawde w pazdzierniku 2018 ?

Nie ma takich statystyk, bo na etapie losowania nie ma to kompletnie znaczenia.

Sorry,

źle poczytałem :) faktycznie wyniki 05.02.2018 - Yuuupi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu się nie udało, więc w tym roku spróbujemy ponownie. Jaki to był zawód rok temu.... Takiej goryczy dawno nie doznałem :lol: Teraz pochodzę do tego ze spokojną głową. Jak się uda - super. Jeśli nie, to tutaj będę starał się polepszyć własny byt, więc też super, chociaż troszkę mniej ;) Tym bardziej, że 5 maja biorę ślub i nie wiem, czy sprawdzać od razu, czy poczekać i ewentualnie po weselu zepsuć sobie odrobinkę humor :lol:

Powodzenia wszystkim startującym w tegorocznej loterii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Xarthisius napisał:

INA, nie mam teraz numerka pod reka, W bardziej strawnej wersji (z odniesieniami do ustaw) jest tu https://fam.state.gov/fam/09FAM/09FAM050206.html

W szczegolnosci: 9 FAM 502.6-4 (c)(2)(a)

To Ty robiles teraz z Brit Simonem łapanie captchy? Trochę przy tym pomagałem. Jakieś analizy z tego będą wkrótce? JEstem ciekawy na przełożenie wniosków na 2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, aktoto said:

To Ty robiles teraz z Brit Simonem łapanie captchy? Trochę przy tym pomagałem. Jakieś analizy z tego będą wkrótce? JEstem ciekawy na przełożenie wniosków na 2018

Tak. Dzieki za pomoc! Simon powinnien skonczyc analize w miare szybko, wszystkie dane juz sa. Ja mam w planach zrobic pare interaktywnych wizualizacji i dodac mozliwosc wysylania zapytan do bazy danych, ale chwilo brakuje mi czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karol0219 napisał:

 Tym bardziej, że 5 maja biorę ślub i nie wiem, czy sprawdzać od razu, czy poczekać i ewentualnie po weselu zepsuć sobie odrobinkę humor :lol:

Powodzenia wszystkim startującym w tegorocznej loterii!

Przede wszystkim - gratulacje! :-) mamy podobne podejście do tematu, ale co do kolejności - zepsuj sobie przed ślubem (chociaż życzę, żebyś sobie poprawił), a ślubem sobie go jeszcze poprawisz! :) 

Ja też próbuję któryś już rok z rzędu. Z brakiem 'wygranej' nauczyłem się już żyć, więc po prostu jak się uda to będzie radość. Jak się nie uda, no to... nic się nie zmieni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...