Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 25.09.2017 o 11:02, kubaa96 napisał:

Cześć wszystkim.
Mam pytanie do bardziej ogarniających osób loterie.
Jestem z rocznika 96,jeżeli loteria wizowa wylosuje kogoś z moich rodziców a będę dopisany jako dziecko to jeszcze się załapie na otrzymanie GC czy już jestem za stary?

Możesz być zarówno dopisany do wniosku rodziców, jak również wysłać wniosek samodzielnie. W obu pozytywnych przypadkach będziesz brany pod uwagę, chyba, że się nieszczęśliwie ożenisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

33 minuty temu, MarcelW. napisał:

Proszę o link przekierowujący bezpośrednio do formularza 2019. Wchodzę na link do formularza podany przez Ambasadę to wywala mnie do sprawdzania wyników z ubiegłego roku... Dziękuję.

na tej stronie : https://www.dvlottery.state.gov/ w tym momencie jest konserwacja - down for maintenance...., wejdz pozniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MarcelW. napisał:

Proszę o link przekierowujący bezpośrednio do formularza 2019. Wchodzę na link do formularza podany przez Ambasadę to wywala mnie do sprawdzania wyników z ubiegłego roku... Dziękuję.

stronę masz ok za to sa problemy. Trzeba czekać jak będzie ok

Down for Maintenance!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się od wczoraj zastanawiam czy wnioski wysłane przed konserwacją, po konserwacji przypadkiem nie "wyparują" :P Wydaje mi się, że takie rzeczy jak konserwacja powinni robić przed rozpoczęciem loterii a nie w jej trakcie. No ale ja się nie znam, więc być może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Telesfor napisał:

Z tym systemem KCC to rozne cyrki juz sie dzialy. Obecne Maintenance to moze byc nieplanowana wysypka. Jesli problem nie dotyczy bazy danych to dotychczasowe rejestracje powinny  zostac zachowane ale kto ich tam wie... 

Masz rację, kiedy dostaje taki komunikat na stronie swojego banku to zawsze później okazuje się, że grosza jest mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...