Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Celin napisał:

Może głupie pytanie, ale czy ja i żona możemy oddzielnie startować i podawać siebie na wzajem jako małżonka? Wolę zapytać niż być zdyskwalifikowanym z powodu podwójnego wejścia do loterii.

Jesli kazdy z Was spelnia warunki glownego aplikanta to tak. Przecytaj sobie instrukcje, Tam jest napisane wszstko wyraznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 minut temu, cee napisał:

W paszporcie nie ma adresu zameldowania.

 

A twój dowód osobisty nikogo nie interesuje ani w ambasadzie ani nikogo poza Unią.

Tak dla ścisłości to w paszporcie (i w dowodzie również) nie ma żadnego adresu, ani zameldowania, ani zamieszkania. No chyba, że ktoś posługuje się jeszcze starym formatem dowodu osobistego. 

Zapytałam Adama o to w którym miejscu ma w paszporcie adres, bo chyba do niego nie zaglądał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, cee napisał:

Ja w dowodzie mam adres zameldowania.

Ale co w związku z tym? 

Od marca 2015 nie umieszcza się już na dowodach adresu zameldowania... nie umieszcza się żadnego adresu. Napisałam we wcześniejszym poście, że jeśli ktoś posługuje się jeszcze "starym" dowodem osobistym to taki adres będzie miał.

Celowo napisałam słowo stary w cudzysłowiu, żeby zaraz ktoś nie napisał... "ale mój dowód osobisty nie jest stary" :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...