Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, cee napisał:

No faktycznie spojrzałem na dowód żony i nie ma nawet miejsca na adres. Ale ten czas leci. Ja niedawno zmieniałem dowód, ale jak widać nie było to niedawno emoji16.png

Mój mąż też mawia, że coś było niedawno, gdy mowa o wydarzeniach sprzed "x" lat... nie będę mówiła czego to jest syndrom :D

A tak na serio, to sprawdziłam w swoich starych paszportach czy był kiedyś adres zameldowania i nie było. W starym zielonym paszporcie mam tylko miasto zamieszkania ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
16 hours ago, haneczka019 said:

Zapytałam Adama o to w którym miejscu ma w paszporcie adres, bo chyba do niego nie zaglądał ;)

Chyba nie wybrne :) 

Za duzo tego podrozowania po EU na dowod i rzeczywiscie nie sprawdzilem co jest w tym paszporcie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kubaa96 napisał:

Cześć wszystkim.
Mam pytanie do bardziej ogarniających osób loterie.
Jestem z rocznika 96,jeżeli loteria wizowa wylosuje kogoś z moich rodziców a będę dopisany jako dziecko to jeszcze się załapie na otrzymanie GC czy już jestem za stary?

Żeby łapać się z rodzicami nie możesz mieć skończonych 21 lat . Wyniki z przyszłego losowania będą dopiero w przyszłym roku , więc będziesz miał już skończone 21 lat . Niestety będziesz za stary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...