Skocz do zawartości

Recommended Posts

2 godziny temu, Xarthisius napisał:

Tak. Dzieki za pomoc! Simon powinnien skonczyc analize w miare szybko, wszystkie dane juz sa. Ja mam w planach zrobic pare interaktywnych wizualizacji i dodac mozliwosc wysylania zapytan do bazy danych, ale chwilo brakuje mi czasu.

to czekam z niecierpliwością, bo mam wysoki numer i choć chwilowo się tym nie gryzę, to jednak z tyłu głowy jednak jest: będzie czy nie będzie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 minutes ago, aktoto said:

to czekam z niecierpliwością, bo mam wysoki numer i choć chwilowo się tym nie gryzę, to jednak z tyłu głowy jednak jest: będzie czy nie będzie?

Na dane z DV-2018 niestety trzeba bedzie poczekac min. do 1 stycznia. Teraz to caly czas tylko zgadywanka, ale jak poprzednie schematy sie powtorza (Ukraina i Uzbekistan wysyca sie na ~13k - ~15k) to numery w VB przyspiesza. Nie martwilbym sie o EU26k :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, Radosny napisał:

Jakoś dziwnie mały ruch tutaj panuje - w porównaniu do zeszłej edycji, chyba wszyscy, którzy chcieli, już wyjechali :)

Spokój jest bo na razie chyba nie ma o co pytać. Sam formularz zgłoszenia jest prosty jak budowa cepa, a sam temat był pewnie wałkowany już wielokrotnie. Podejrzewam, że większy ruch w temacie zrobi się po 1 maja, jak wylosowani szczęśliwcy zaczną się brać za wypełnianie DS-260, a ci którym szczęście nie dopisało, będą topić smutki na forum ;)

ps. pozdrawiam "sąsiada" z Podbeskidzia :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie bardziej zastanawia to ,że od pierwszych dni nie ma problemów z rejestracjom , w poprzednim roku np. pierwszy tydzień był podobno oblegany ,że wypełnienie formularza i jego wysłanie graniczyło z cudem. A w tym roku wszystko bez najmniejszych problemów , albo poprawili serwery albo jest zdecydowanie mniejsza ilość , albo wszyscy olali początek loterii i tłok zacznie się dopiero za jakiś tydzień.

Ja też podchodzę teraz bardziej na luzie , zawód tez był okrutny ale ja bym tego zawodem nie nazwał ja bym to nazwał zdenerwowanie (kulturalnie napisałem:D). Bo co mnie nie dadzą GC  , mnie?  Choć im więcej tutaj czytam tym mam większe przeczucie ,że w tamtym losowaniu nie miało się prawa udać np. przez to ,że dałem polskie litery ( i przeszło a powinno już przy pisaniu mnie zatrzymać i zmusić do poprawy) a skończywszy na tłumaczeniu na angielski nazwy miast itd. Teraz w tym roku jest na 100% poprawnie choć miałem cyrk z zdjęciem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja 3.X zostałem trochę dłużej w pracy i o 18:03 wszedłem na stronę loterii, żeby zobaczyć jak to wygląda (to nasza pierwsza próba z DV, więc byłem ciekawy) i z lekkim zdziwieniem stwierdziłem, że wszystko pięknie śmiga. Około 22-giej usiadłem w domu do komputera i znów wszystko pięknie działało. Po wypełnieniu formularza strona z CN pojawiła się dosłownie po sekundzie. W połowie października będziemy jeszcze wysyłać zgłoszenie na żonę i zobaczymy czy w dalszym ciągu wszystko będzie pięknie działało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, Łukasz90 napisał:

Ja też podchodzę teraz bardziej na luzie , zawód tez był okrutny ale ja bym tego zawodem nie nazwał ja bym to nazwał zdenerwowanie (kulturalnie napisałem:D). Bo co mnie nie dadzą GC  , mnie? 

Dokładnie tak samo miałam, ja taki porządny człowiek, a oni mnie nie chcą :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

20 minut temu, Snapkejs napisał:

Można wysłać 2 formularze? Jeden ja a drugi żona? Mamy córkę 5lat 

tak można . Należy do wniosków dołączyć Córkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W części drugiej podajemy żony nazwisko rodowe czy już nowe po mężu? 

W datach urodzenia podałem Liczbami będzie źle? 

Edytowane przez Snapkejs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to wpisujesz nazwisko jakie ma teraz a nie panieńskie.

dobrze ze wpisałeś cyfry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbuj, ale wg mnie raczej marna szansa... nie lepiej pójść to zrobić u kogos znajomego kto ma komputer? Przecież masz jeszcze dużo czasu... cały miesiąc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie na androidzie (firefox) formularz działa. U żony (chrom) już nie za bardzo... Po prostu spróbuj. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorki nie IPhone tylko Samsung,pomyłka.Na szczęście zgłoszenie poszło bez żadnego problemu,potwierdzenie otrzymałam wraz z instrukcją na dole więc myślę,że wszystko poszło dobrzei KC otrzymało moje zgłoszenie.Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ma zakazu wysyłania zgłoszenia przez telefon. Jesli macie numer to system to przyjął.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz