Skocz do zawartości

Recommended Posts

17 minut temu, BartekLawrence napisał:

U mnie to samo, ciągle konserwacja... teraz nagle robią konserwację serwerów jak ludzie wnioski składają?.... może to przez to, że dużo osób?

Zwykły fakap jak w poniedziałek w ing, za kilka dni naprawia. Do końca loterii jeszcze 3 tygodnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A pozniej sie okaże, ze wszystkie czesniejsze wnioski cos zjadło, bedzie trzeba ponownie zgłoszenie wysłać i dopiero sie bałagan zrobi :blink: . Moze jakiś haker sobie po prostu jaja robi..:lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, pelasia napisał:

A pozniej sie okaże, ze wszystkie czesniejsze wnioski cos zjadło, bedzie trzeba ponownie zgłoszenie wysłać i dopiero sie bałagan zrobi :blink: . Moze jakiś haker sobie po prostu jaja robi..:lol:

a potem jak ludzie złożą drugi raz to stare nagle się pojawią, system wykryje 2x i dyskwalifikacja :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 minuty temu, BartekLawrence napisał:

a potem jak ludzie złożą drugi raz to stare nagle się pojawią, system wykryje 2x i dyskwalifikacja :D

Odkryliscie tajny plan Trumpa na ograniczenie imigracji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pożyjemy zobaczymy :D , 2 maja będziemy wiedizeć czy ktoś z pierwszego tygodnia wylosowany był . Ale miałem nosa ,żeby nie wysyłać w pierwszym tygodniu :D , tylko ja zawsze nie słucham swojej intuicji :D .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 maja sprawdzamy wyniki o godzinie 18:00 jeśli chodzi o Polskę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie niestety też strona do złożenia wniosku nie działa. 

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda procedura po wylosowaniu zielonej karty? Może macie jakiś link? Z góry wielkie dzięki! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minutes ago, Rosa84 said:

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda procedura po wylosowaniu zielonej karty? Może macie jakiś link? Z góry wielkie dzięki! 

Sa dwa tryby: consular processing (poprzez ambasade poza USA) i adjustment of status (jezeli przebywasz na terenie USA). Zdecydowana wiekszosc ludzi idzie pierwszym trybem, dlatego istnieje dla niego wyczerpujaca, oficjalna instrukcja:

https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/if-you-are-selected.html

Oficjalna instrukcja dla AoS jest niestety bardzo uboga:

https://www.uscis.gov/greencard/diversity-visa

Nieoficjalna instrukcja do AoS warta przeczytania: http://goo.gl/0va2DU

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Rosa84 napisał:

U mnie niestety też strona do złożenia wniosku nie działa. 

mamy tematy na forum dv 2016,2017 i tam masz to ładnie opisane. Milej lektury życzę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

4 minuty temu, mary.pieroszkiewicz napisał:

Dziwne to jest, u jednych, działa a u innych nie ... ?

U mnie nie działa, a che złożyć wniosek.

Myślę, że raczej działało, a nie działa w tej chwili. Ale może jest ktoś komu się udało złożyć wniosek w tym tygodniu? (Ania być może złożyła wniosek wcześniej i tylko dała znać wczoraj)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

16 godzin temu, pelasia napisał:

Nie mów takich strasznych rzeczy ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyglada, ze jest jakis problem z systemem w KCC. Jesli wszystko padlo i kaza wysylac zgloszenia ponownie to chyba nie jest to wielki problem. Gorzej jesli nie beda chcieli sie przyznac do bledu i beda udawac, ze wszystko jest ok. W DV2016 byla sytuacja, ze po 1 maja zwyciezcy probujac sprawdzic wynik otrzymywali przez kilka dni timeout. Ale KCC szedl w zaparte, ze wszystko dziala normalnie. I nawet zadzialalo w pewnym momencie ale nigdy nie bylo zadnej oficjalnej informacji na ten temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wyglada, ze jest jakis problem z systemem w KCC. Jesli wszystko padlo i kaza wysylac zgloszenia ponownie to chyba nie jest to wielki problem. Gorzej jesli nie beda chcieli sie przyznac do bledu i beda udawac, ze wszystko jest ok. W DV2016 byla sytuacja, ze po 1 maja zwyciezcy probujac sprawdzic wynik otrzymywali przez kilka dni timeout. Ale KCC szedl w zaparte, ze wszystko dziala normalnie. I nawet zadzialalo w pewnym momencie ale nigdy nie bylo zadnej oficjalnej informacji na ten temat.
KCC, po wpadce z "losowaniem" z DV2012 tj anulowaniem wyników loterii i serii pozwów sądowych, nie ogłosi już, że coś było/jest nie tak, jak zakładano.
Czasookres trwania tego "serwisowania" wskazuje albo na dużą awarię/problem albo coś poważniejszego...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fanie by było jakby przez cały ten cyrk bylo malo zgłoszeń i przez to większe szanse na wygraną :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minutes ago, Mirabella said:

Czy mając tylko inżyniera z technologii chemicznej w momencie losowania, kwalifikuję się do wzięcia udziału w loterii wizowej?

Do loterii wizowej kwalifikuje juz matura.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Do loterii wizowej kwalifikuje juz matura.

A ja wyczytałem, że kwalifikuje już wykształcenie średnie bez matury. 

Wychodzi na to, że mamy informacje z dwóch różnych źródeł i jedno z nich jest błędne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minutes ago, Czołg said:

A ja wyczytałem, że kwalifikuje już wykształcenie średnie bez matury. 

Wychodzi na to, że mamy informacje z dwóch różnych źródeł i jedno z nich jest błędne.

Masz racje, to byl skrot myslowy. Nie znam po prostu nikogo, ktoby skonczyl liceum bez podejscia do matury. Fakt, faktem, 12 lat nauki bedace odpowiednikiem K-12 z USA. Nie ma slowa o egzaminie dojrzalosci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Xarthisius napisał:

Nie znam po prostu nikogo, ktoby skonczyl liceum bez podejscia do matury.

Ja :D Ale ja kończyłem LO dla dorosłych.

4 minuty temu, Xarthisius napisał:

Nie ma slowa o egzaminie dojrzalosci.

I parę osób odetchnie pełną piersią;):D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się