Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie musi sama , może lecieć z Tobą .Tak 6 miesięcy od daty wykonania badań a nie od dnia rozmowy (ale ktoś może mnie poprawić).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 25.09.2017 o 11:02, kubaa96 napisał:

Cześć wszystkim.
Mam pytanie do bardziej ogarniających osób loterie.
Jestem z rocznika 96,jeżeli loteria wizowa wylosuje kogoś z moich rodziców a będę dopisany jako dziecko to jeszcze się załapie na otrzymanie GC czy już jestem za stary?

Możesz być zarówno dopisany do wniosku rodziców, jak również wysłać wniosek samodzielnie. W obu pozytywnych przypadkach będziesz brany pod uwagę, chyba, że się nieszczęśliwie ożenisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o link przekierowujący bezpośrednio do formularza 2019. Wchodzę na link do formularza podany przez Ambasadę to wywala mnie do sprawdzania wyników z ubiegłego roku... Dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

33 minuty temu, MarcelW. napisał:

Proszę o link przekierowujący bezpośrednio do formularza 2019. Wchodzę na link do formularza podany przez Ambasadę to wywala mnie do sprawdzania wyników z ubiegłego roku... Dziękuję.

na tej stronie : https://www.dvlottery.state.gov/ w tym momencie jest konserwacja - down for maintenance...., wejdz pozniej...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
33 minuty temu, MarcelW. napisał:

stronę masz ok za to sa problemy. Trzeba czekać jak będzie ok

Down for Maintenance!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Była już kiedyś taka sytuacja z Down for Maintenance? Składam aplikację dopiero drugi raz to nie wiem, za pierwszym było wszystko ok.  Bo to już od poniedziałkowego wieczoru chyba trwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja się od wczoraj zastanawiam czy wnioski wysłane przed konserwacją, po konserwacji przypadkiem nie "wyparują" :P Wydaje mi się, że takie rzeczy jak konserwacja powinni robić przed rozpoczęciem loterii a nie w jej trakcie. No ale ja się nie znam, więc być może się mylę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym systemem KCC to rozne cyrki juz sie dzialy. Obecne Maintenance to moze byc nieplanowana wysypka. Jesli problem nie dotyczy bazy danych to dotychczasowe rejestracje powinny  zostac zachowane ale kto ich tam wie... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 godzinę temu, Telesfor napisał:

Z tym systemem KCC to rozne cyrki juz sie dzialy. Obecne Maintenance to moze byc nieplanowana wysypka. Jesli problem nie dotyczy bazy danych to dotychczasowe rejestracje powinny  zostac zachowane ale kto ich tam wie... 

Masz rację, kiedy dostaje taki komunikat na stronie swojego banku to zawsze później okazuje się, że grosza jest mniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

17 minut temu, BartekLawrence napisał:

U mnie to samo, ciągle konserwacja... teraz nagle robią konserwację serwerów jak ludzie wnioski składają?.... może to przez to, że dużo osób?

Zwykły fakap jak w poniedziałek w ing, za kilka dni naprawia. Do końca loterii jeszcze 3 tygodnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A pozniej sie okaże, ze wszystkie czesniejsze wnioski cos zjadło, bedzie trzeba ponownie zgłoszenie wysłać i dopiero sie bałagan zrobi :blink: . Moze jakiś haker sobie po prostu jaja robi..:lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9 minut temu, pelasia napisał:

A pozniej sie okaże, ze wszystkie czesniejsze wnioski cos zjadło, bedzie trzeba ponownie zgłoszenie wysłać i dopiero sie bałagan zrobi :blink: . Moze jakiś haker sobie po prostu jaja robi..:lol:

a potem jak ludzie złożą drugi raz to stare nagle się pojawią, system wykryje 2x i dyskwalifikacja :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, BartekLawrence napisał:

a potem jak ludzie złożą drugi raz to stare nagle się pojawią, system wykryje 2x i dyskwalifikacja :D

Odkryliscie tajny plan Trumpa na ograniczenie imigracji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pożyjemy zobaczymy :D , 2 maja będziemy wiedizeć czy ktoś z pierwszego tygodnia wylosowany był . Ale miałem nosa ,żeby nie wysyłać w pierwszym tygodniu :D , tylko ja zawsze nie słucham swojej intuicji :D .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 maja sprawdzamy wyniki o godzinie 18:00 jeśli chodzi o Polskę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie niestety też strona do złożenia wniosku nie działa. 

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda procedura po wylosowaniu zielonej karty? Może macie jakiś link? Z góry wielkie dzięki! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz