Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam , na poczatku roku mam zamiar zrobic drugie podejscie o turystyczna i licze na wasza pomoc ;d                                                                  1) mam wbita w paszport turecka wize tzn bylem tydzien na wakacjach w Turcji , czy beda sie mnie jakos czepiac, jakies dodatkowe putania , bede musial jakos udowodnic konsulowi ze bylem tam na wakacjach, bo jak wiadomo to muzulmanski kraj. Mial ktos taka sytuacje ?                                2) Czy bede wiarygodniejszy w oczach konsula gdy powiem, ze od 1 aplikacji o wize zwiedzilem przez ten czas troche europy ( Niemcy,Czechy,Uk,Turcja) i do usa chce wyjechac z kims, bo za 1 razem gdy bylem na rozmowie to babeczka dziwila sie, ze nigdy nie bylem za granica a a chce wyjechac do Usa i jeszcze sam a to tak daleko ;D w simie jej sie nie dziwie ;)                                              Za wszelka pomoc i odpowiedzi dziekuje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znasz listę krajów skąd ludzie mają problemy z wjazdem? Tam nie ma Turcji.

a kiedy byleś po wizę,dlaczego teraz lecisz to są pytania ważne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bylem w marcu tego roku , poprostu chce isc w styczniu bo wydaje mi sie ze nie bede czekal tak jak w marcu 25 dni na rozmowe i wogole umowilem z kumplami, ze na przyszle wakacje odwiedzimy Usa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15 minut temu, sly6 napisał:

znasz listę krajów skąd ludzie mają problemy z wjazdem? Tam nie ma Turcji.

a kiedy byleś po wizę,dlaczego teraz lecisz to są pytania ważne.

A jest jakas lista ?;) ja tak w tych tematach sie nie zaglebiam , wiem, ze z Syrii i Iranu cos mi sie obilo o uszy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jak poznasz ta listę to zobaczysz czy masz się bać wizy,pobytu w Turcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz