Skocz do zawartości

Pomocy! Problem z wynajęciem auta


Rekomendowane odpowiedzi

Na 3 tygodnie przed podróżą do USA (San Francisco dokładnie) pojawił się problem. Współtowarzysz podróży, który miał być kierowcą ma kartę kredytową z limitem 1000 zł. To dużo za mało, bo planujemy wynajem na 10 dni, co da sporo wyższą kwotę. I jest problem. Ja co prawda mam wyższy limit na kredytówce, który powinien wystarczyć, ale... mam prawko od miesiąca i raczej nikt nie wynajmie mi samochodu (a może są wypożyczalnie, które toz robią?). Wiecie jak to rozwiązać? Tak żebyśmy mogli wynająć samochód? Ehhh inaczej połowa naszych planów weźmie w łeb :-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, ale i tam chcą sprawdzenia zdolności.

Znalazłem w Alamo taki o to wątek: (https://alamo.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/8334)

Debit/Check cards are considered to be any non-credit card bearing the VISA, MasterCard or Discover Card logo. Any other non-credit card without one of these logos is not accepted.

Please review the following guidelines:

· When renting in the US, Debit/Check cards are accepted for customers with proof they have deplaned or disembarked at the rental location. Customers must have proof of a ticketed return or outbound trip from the location where the vehicle will be returned on an airline, cruise ship or train. For customers not deplaning or disembarking at the rental location and/or do not have evidence of a return or outbound trip, Debit/Check cards are only accepted as a form of payment at the time of return. This applies to all airport, sea port, train and bus station locations in the US and Canada.

Czyli rozumiem, że jak przedstawimy bilet powrotny z tego miejsca, gdzie oddamy auto, to będzie można zapłacić debetówką? Robiliście tak? Słyszeliście o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat świeży u mnie akurat bo brat miał podobna historie ;) z tym ze dzwonił do mnie juz z wypożyczalni ze nie chcą mu przyjąć gotówki tylko karte. Rozwiązaliśmy to tak ze brat z Polski przysłał mu ekspresowy przelew na karte debetowa, brat ma konto w PKO. I przyjęli :) niektore wypożyczalnie respektują karty debetowe. Jesli chcesz dam ci namiar do wypożyczalni z ktorej korzystał brat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...