Skocz do zawartości

Godziny rozmów


Rekomendowane odpowiedzi

Co do konsulatu w Krakowie, to znalazłam coś takiego.

https://pl.usembassy.gov/pl/embassy-consulate-pl/konsulat-usa-w-krakowie/o-nas/

zzzzz.jpg

W ambasadzie w Warszawie godziny są identyczne.

https://pl.usembassy.gov/pl/embassy-consulate-pl/ambasada-usa-w-warszawie/

zzzzz.jpg.a621788092321c4e893da09290616412.jpg

Co prawda są to godziny otwarcia, a nie godziny rozmów, a nie wiem, czy one się pokrywają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Joanna30 napisał:

 

Co prawda są to godziny otwarcia, a nie godziny rozmów, a nie wiem, czy one się pokrywają ;)

O to właśnie chodzi, że prawdopodobnie nie pokrywają się. Przynajmniej kiedyś jak jeszcze była na stronie oficjalnej, informacja dotycząca przyjmowania stron, to ten czas był zdecydowanie krótszy niż czas otwarcia konsulatu. Dlatego najlepiej napisać do nich. Ale to może niech już sam zainteresowany zrobi :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki napisałem, jak się dowiem to dopisze w tym temacie. Mam jeszcze jedno pytanie, czy to prawda, że musze mieć jakieś pieniądze na koncie w czasie rozmowy? I jak mam to udowodnić? Bo pisze tylko, że mam wziąć paszport, potwierdzenie umówienia sie na rozmowe, a o tym nic nie pisze, a gdzieś tak słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle słyszałeś.
Co do godzin to z autopsji mogę powiedzieć na podstawie kilkunastu rozmów o b1/B2, wszystkie były w godz rannych. Natomiast ostatnią rozmowe na e2 miałem popołudniu. Po za tym nie słyszałem ani nie wyczytałem, tu na forum, aby ktoś odbył rozmowę o turystyka w godz popołudniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎10‎-‎02 o 09:17, tomek1413 napisał:

Oki napisałem, jak się dowiem to dopisze w tym temacie. Mam jeszcze jedno pytanie, czy to prawda, że musze mieć jakieś pieniądze na koncie w czasie rozmowy? I jak mam to udowodnić? Bo pisze tylko, że mam wziąć paszport, potwierdzenie umówienia sie na rozmowe, a o tym nic nie pisze, a gdzieś tak słyszałem.

Pieniądze na koncie to ogólnie wypada mieć. Jak chcesz to wyciągiem z konta. Ale i tak tego nie pokażesz nie poproszony. A bardzo rzadko proszą o tego typu "zaświadczenia". Na rozmowę masz iść szczery i wyluzowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...