Skocz do zawartości

Błędna data na pieczątce w paszporcie


Mirabella

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę mieć jakiś problem przy ponownym przylocie do USA, jeśli urzędnik na lotnisku pomylił się i zamiast wbić pieczątkę z datą ważności wizy do stycznia '18, wbił styczeń '17. Dodam, że samą promesę wizową(ważną 10 lat) otrzymałam w maju '17, także jest to niemożliwe, by ważność wizy kończyła się przed jej przyznaniem. Wizę B2 na lotnisku dostałam wtedy na pół roku, Stany opuściłam po 3 miesiącach pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieczątka w paszporcie nie jest tak do końca najistotniejsza. Najważniejsze jest jaki dokument i94 ci elektronicznie wydano. Sprawdz na stronie http://i94.cbp.dhs.gov/

 

Wydrukuj ten dokument i noś ze sobą i jakby co przywieź ze sobą następnym razem.

Edit: Dopiero teraz zrozumiałem, że już jesteś poza USA. Tak weź karty pokładowe lub cokolwiek pokazujące kiedy wjechałaąs i kiedy wyjechałaś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze w ogole wpisal date w paszporcie, ja juz pare lat nie widzialem u czlonkow rodziny zeby byla data na pieczatce, tylko wpisane B2 i tyle. Ten elektroniczny formularz jest obowiazujacy, w najgorszym razie - jak na nim jest zla data - wezma cie na secondary i poprawia to, to oczywista pomylka. Wez te karty pokladowe ze soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...