Skocz do zawartości

Wiza a wyjazd przez biuro podrozy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W listopadzie mam zamiar starac sie o wize z kumplem zeby wyjechac przez biuro podrozy na wycieczke. Jak to jest podczas rozmowy? Czy musze miec jakies dokumenty zeby udowodnic, ze chcemy jechac z biurem podrozy, czy musimy wybrac jakas wycieczke i przedstawic program zeby to jakos wiarygodnie wygladalo? Co trzeba wpisac w ds160 w miesce gdzie sie zatrzymamy jak przez 13 dni wycieczki bedziemy zmieniac miejsca pobytu? Czy ktos mial taka sytuacje, jechal przez biuro podrozy? Dodam, ze bylem w Uk, czechy i w Turcji bylem przez biuro posrozy wlasnie i niestety mam juz na koncie jedna odmowe wizy ( gdy bylem po wize to nie mialem na koncie zadnyh wyjazdow i moze to wygladalo niewiarygodnie) a kumpel z biurem podrozy zwiedzil Japonie, Meksyk i bylismy razem w UK.

Dzieki za pomoc ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lukasz2525 napisał:

jak bedzie sie konsul pytac to mam opowiedziec plan calej wycieczki tak?;d

Nie sądzę by pracownik konsulatu chciał wysłuchiwać Twoich planów dzień po dniu ;)

Cel podróży - turystyczny.

Co Pan chce zobaczyć w USA? - tu masz pole do popisu, ale nie wdawał bym się bardzo w szczegółowy opis. Jakieś większe konkrety. Gdy będzie chciał byś doprecyzował, to na pewno o to poprosi. Sam przed szereg nie wychodź. 

Mnie wraz z rodziną zapytał, gdzie będziemy przebywać, na co palnąłem trochę bez namysłu, że w Pensylwanii. Nie chciał wiedzieć nic więcej. Gdyby chciał, otrzymał by wstępny plan wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sly6 napisał:

i Konsul weźmie pod uwagę to ze miałeś odmowę i czy ta wycieczka nie jest obejściem.zobaczy co wtedy wpisałeś i mówiłeś,jesli nie będzie podejrzeń to wiza będzie.

Ale ze co wpisalem ? Ja twn wniosek mam gdzies wydrukowany wiec moge zobaczyc co ja tam napisalem , napewno wpisalem hotel w ktorym  plnowalem sie zatrzymac ;d ja nie mam nic do ukrycia a jak mialem 1 rozmowe to wiem gdzie zawalilem,  nigdy nie bylem zagranica i jeszcze chcialem wyjechac sam do usa wiec to podejrzanie wygladalo  w oczach konsula ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lukasz2525 napisał:

Ale ze co wpisalem ? Ja twn wniosek mam gdzies wydrukowany wiec moge zobaczyc co ja tam napisalem , napewno wpisalem hotel w ktorym  plnowalem sie zatrzymac ;d ja nie mam nic do ukrycia a jak mialem 1 rozmowe to wiem gdzie zawalilem,  nigdy nie bylem zagranica i jeszcze chcialem wyjechac sam do usa wiec to podejrzanie wygladalo  w oczach konsula ;)

Lukasz2525, a jak dawno temu starałeś się o wizę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lukasz2525 napisał:

Ale ze co wpisalem ? Ja twn wniosek mam gdzies wydrukowany wiec moge zobaczyc co ja tam napisalem , napewno wpisalem hotel w ktorym  plnowalem sie zatrzymac ;d ja nie mam nic do ukrycia a jak mialem 1 rozmowe to wiem gdzie zawalilem,  nigdy nie bylem zagranica i jeszcze chcialem wyjechac sam do usa wiec to podejrzanie wygladalo  w oczach konsula ;)

tak chodzi co tam wpisałeś. Jak masz to kartkę to zobacz czas pobytu jaki tez podałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...