Skocz do zawartości

Kawa? Spacer w NY?


Felek07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jest ktoś teraz w NY i miałby ochotę się spotkać na kawę/herbatę/wspólne zwiedzanie? Jestem w NY od dzisiaj i miał być ze mną kolega, ale niestety zachorował i zostałem sam. Będę tu 3 dni. Jeśli ktoś ma czas i ochotę pobyć ze mną chwile to będzie mi bardzo miło :) Dajcie znać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Felek07 napisał:

Witam serdecznie. Jest ktoś teraz w NY i miałby ochotę się spotkać na kawę/herbatę/wspólne zwiedzanie? Jestem w NY od dzisiaj i miał być ze mną kolega, ale niestety zachorował i zostałem sam. Będę tu 3 dni. Jeśli ktoś ma czas i ochotę pobyć ze mną chwile to będzie mi bardzo miło :) Dajcie znać!

 

W NY nie jestem ale pamiętam Cię z innego tematu i ze zastanawiałeś się czy jechac samemu. Jak dotychczasowa podróz przebiega? To juz chyba ostatni etap?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, rzecze1 napisał:

W NY nie jestem ale pamiętam Cię z innego tematu i ze zastanawiałeś się czy jechac samemu. Jak dotychczasowa podróz przebiega? To juz chyba ostatni etap?

Hej :) Przebiega wspaniale! Pojechałem i jestem zadowolony. Udawało mi się załapać na roadtripa po zachodnim wybrzeżu z dwiema dziewczynami z Polski (trasa Vegas-Kanion-Bryce-Zion-Dolina Śmierci-Sekwoje-Yosemite-San Francisco). 3 dni temu pociągiem przejechałem całe stany (z SF do Chicago) Widziałem taką - można powiedzieć, Amerykę w pigułce i piękne widoki (Sierra Nevada, Góry Skaliste). Od tego momentu podróżuję sam. Dziś przyleciałem z Chicago do NY. Za 3 dni jeszcze Waszyngton i w pn powrót do Polski. Nie żałuję - jest super! Wielkie dzięki za cenne porady, bo bardzo się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Felek07 napisał:

Hej :) Przebiega wspaniale! Pojechałem i jestem zadowolony. Udawało mi się załapać na roadtripa po zachodnim wybrzeżu z dwiema dziewczynami z Polski (trasa Vegas-Kanion-Bryce-Zion-Dolina Śmierci-Sekwoje-Yosemite-San Francisco). 3 dni temu pociągiem przejechałem całe stany (z SF do Chicago) Widziałem taką - można powiedzieć, Amerykę w pigułce i piękne widoki (Sierra Nevada, Góry Skaliste). Od tego momentu podróżuję sam. Dziś przyleciałem z Chicago do NY. Za 3 dni jeszcze Waszyngton i w pn powrót do Polski. Nie żałuję - jest super! Wielkie dzięki za cenne porady, bo bardzo się przydały.

No to super. 

Spoza popularnych turystycznych miejsc, to w Nowym Jorku wez linie PATH (z World Trade Center lub z 33 ulicy, oddzielny bilet od metra) i wybierz sie na druga strone Hudson River, do New Jersey, przystanek Exchange Pl. 

https://www.panynj.gov/path/maps-schedules.html 

Dobre widoki na Manhattan, a i mocny, Polski akcent i niespodzianka dla tych co nie wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
Dnia 26.10.2017 o 13:47, NobodyKnows napisał:

Felek07 w przyszłym roku też chciałabym wybrać się w podróż do USA, celuję raczej we wschodnie wybrzeże. Właśnie jestem na etapie planowania budżetu, może jakieś wskazówki? :)

Generalnie mnóstwo rzeczy do zorganizowania, ale wierzę, że warto! :)

 

I jak tam pojechalas w tym roku gdzieś czy plany przełożone zostały na kolejny rok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...