Skocz do zawartości

ubezpieczenia stanowe


Justyna Pawełkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszęo informacje w kwestii ubezpieczenia stanowego w Chicago ? Jestem na wizie turystycznej,zaszlam w miedzy czasie w ciąże i rozważam pozostanie w Chicago do porodu dziecka. Potrzebuje więdzy na temat opieki medycznej kobiety w ciąży: czy otrzyma opiekę medyczną , ginrkologa itp ?

Będę wdzięczna za info

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10/25/2017 o 18:03, Justyna Pawełkiewicz napisał:

Witam,

proszęo informacje w kwestii ubezpieczenia stanowego w Chicago ? Jestem na wizie turystycznej,zaszlam w miedzy czasie w ciąże i rozważam pozostanie w Chicago do porodu dziecka. Potrzebuje więdzy na temat opieki medycznej kobiety w ciąży: czy otrzyma opiekę medyczną , ginrkologa itp ?

Będę wdzięczna za info

pozdrawiam

Jackie podala Ci konkretny link. Dostaniesz opieke medyczna, bedziesz miala pokrytego lekarza, tylko pamietaj aby tenze lekarz nalezal do MPE/bral MPE. Szpital bedzie pokryty z innego zrodla. Z tego co wiem to niektore kobiety doplacaly  niewielkie kwoty do USG badz badan krwi. 

Niektorzy nazywaja to "ubezpieczeniem stanowym", inni "charity", jeszcze inni "medi" - u Was w IL ma to swoja nazwe MPE a pozniej Moms & Babies - jak zwal tak zwal, jesli chodzi Ci o to czy dostaniesz pomoc medyczna - tak, dostaniesz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...