Skocz do zawartości

Ds 160 krotka pomoc ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem mam zamiar zlozyc wniosek ds160 i mam pare pytan ;

1.W pytaniu czy odmowiono mi wizy, tak odmowiono mi raz a jakie uzasadnienie napisac skoro nie wiem dlaczego mi odmowili tylko dostalem kartke z jakim paragrafem( byly chyba 3 i ten pierwszy od gory byl zaznaczony ;d ) ?

2. Pracuje ogolnie w handlu i z listy wykonywanich zawodow nie ma wlasnie handel/handlowiec ? Co mam wybrac?

Dziekuje za wszelka pomoc ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, johnyB napisał:

te 214b to smiech na sali i oglupianie Polskiego narodu , ja na poczatku roku 2017 pojechalem do ambasady bo chcialem zwiedzic NYC podczas letniego urlopu  z znajomymi i odmowiono mi wizy z powodu slabych zwiazków , wlasny dom , wieloletnia praca w korporacji , zwiedzona praktycznie cala europa w celach tyrustycznych , nigdy za granica nie pracowalem bo jestem typowym leniem domatorem ktory po za progi domu wychodzi tylko zeby odpoczac naladowac akumulatory po calorocznej charowce w korporacji a te balwany uznaly ze chce do Ameryki gary jechac zapewne myc porazka i tyle , nigdy wiecej moja noga nie przekroczy progu tej instytucji i jeszcze placic dosc nie male pieniadze ktore nie zostaja zwrocone nawet  w 1 % 

 

Rozumiem twoj bol, tez bylem 1 raz i chcialem pozwiedzac ale mi odmowiono wizy. Dlaczego oni w tym konsulacie nie moga pojac, ze Polska jest w UE i moge sobie wyjechac do Niemiec gdzie mam blisko i moge pracowac w pelni legalnie a nie tluc sie przez pol swiata po to zeby pracowac na budowach bez ubezpieczenia i bez jakichkolwiek praw ;d wiem ze kiedys ludzie uciekali do usa przed komuna i w pelni ich rozumiem ale Polska sie zmienila przez te lata ;d A tak poza tym jest tez wiele innych pieknych krajow takze jak mi sie teraz nie uda to wydam kase w jakies Japonii czy gdzies gdzie nie ma takich obowiazkow wizowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że wciąż jest masa ludzi którzy pracują i zyja w USA nielegalnie. Nawet na naszym forum pojawiają się osobnicy kombinujacy jak tu zostać na wizie turystycznej i pracować na czarno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Roelka napisał:

Pewnie dlatego że wciąż jest masa ludzi którzy pracują i zyja w USA nielegalnie. Nawet na naszym forum pojawiają się osobnicy kombinujacy jak tu zostać na wizie turystycznej i pracować na czarno. 

I najlepsze jest to ze taki osobnik dostanie bez problemu wize i sobie tam zostanie a ja chcacy pozwiedzac nie ;) takie zycie ;) moz rozmowa z konsulem powinna byc na jakims wykrywaczu klamst czy jakos tak ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...