Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wieczorem mam zamiar zlozyc wniosek ds160 i mam pare pytan ;

1.W pytaniu czy odmowiono mi wizy, tak odmowiono mi raz a jakie uzasadnienie napisac skoro nie wiem dlaczego mi odmowili tylko dostalem kartke z jakim paragrafem( byly chyba 3 i ten pierwszy od gory byl zaznaczony ;d ) ?

2. Pracuje ogolnie w handlu i z listy wykonywanich zawodow nie ma wlasnie handel/handlowiec ? Co mam wybrac?

Dziekuje za wszelka pomoc ;d

Edytowane przez Lukasz2525

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest za to inny zawód to zaznacz i napisz co robisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

38 minut temu, johnyB napisał:

te 214b to smiech na sali i oglupianie Polskiego narodu , ja na poczatku roku 2017 pojechalem do ambasady bo chcialem zwiedzic NYC podczas letniego urlopu  z znajomymi i odmowiono mi wizy z powodu slabych zwiazków , wlasny dom , wieloletnia praca w korporacji , zwiedzona praktycznie cala europa w celach tyrustycznych , nigdy za granica nie pracowalem bo jestem typowym leniem domatorem ktory po za progi domu wychodzi tylko zeby odpoczac naladowac akumulatory po calorocznej charowce w korporacji a te balwany uznaly ze chce do Ameryki gary jechac zapewne myc porazka i tyle , nigdy wiecej moja noga nie przekroczy progu tej instytucji i jeszcze placic dosc nie male pieniadze ktore nie zostaja zwrocone nawet  w 1 % 

Rozumiem twoj bol, tez bylem 1 raz i chcialem pozwiedzac ale mi odmowiono wizy. Dlaczego oni w tym konsulacie nie moga pojac, ze Polska jest w UE i moge sobie wyjechac do Niemiec gdzie mam blisko i moge pracowac w pelni legalnie a nie tluc sie przez pol swiata po to zeby pracowac na budowach bez ubezpieczenia i bez jakichkolwiek praw ;d wiem ze kiedys ludzie uciekali do usa przed komuna i w pelni ich rozumiem ale Polska sie zmienila przez te lata ;d A tak poza tym jest tez wiele innych pieknych krajow takze jak mi sie teraz nie uda to wydam kase w jakies Japonii czy gdzies gdzie nie ma takich obowiazkow wizowych ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie dlatego że wciąż jest masa ludzi którzy pracują i zyja w USA nielegalnie. Nawet na naszym forum pojawiają się osobnicy kombinujacy jak tu zostać na wizie turystycznej i pracować na czarno. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, Roelka napisał:

Pewnie dlatego że wciąż jest masa ludzi którzy pracują i zyja w USA nielegalnie. Nawet na naszym forum pojawiają się osobnicy kombinujacy jak tu zostać na wizie turystycznej i pracować na czarno. 

I najlepsze jest to ze taki osobnik dostanie bez problemu wize i sobie tam zostanie a ja chcacy pozwiedzac nie ;) takie zycie ;) moz rozmowa z konsulem powinna byc na jakims wykrywaczu klamst czy jakos tak ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz