Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie uzupełnienia wniosku na loterie


darekbp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanie chodzi mi o punkt 8 

– Mailing Address – Adres pocztowy, obecnie w Loterii Wizowej nie są przysłane żadne dokumenty tradycyjną pocztą, ale adres nadal należy podać. Jako że jest to adres korespondencyjny ważne żeby był podany w takiej formie aby był zrozumiały dla polskiej poczty. Poszczegolne pola adresu to:

  • a – In Care Of – wypełniamy jedynie w przypadku, gdy nasze zgłoszenie powinno być odebrane przez inną osobę, wtedy wpisujemu tu jej imię i nazwisko
  • b – Address Line 1 – pierwsza część adresu (np. ul. Lakowa 17m3)
  • c – Address Line 2 – dalsza część adresu, jeżeli jedna linijka nie wystarczy
  • d – City/Town – miejscowość
  • e – District/County/Province/State – województwo, należy wpisać po polsku ale bez polskich znaków (np. Lodzkie)
  • f – Postal Code/Zip Code – kod pocztowy, należy wpisać po polsku z kreską (np. 12-345, a nie 12345)
  • g – Country – państwo

Czy tutaj mam wpisać swój adres zamieszkania bo z tego co piszę to wpisać adres osoby która ma odebrać zgłoszenie? Jeśli zgłoszenie odbieram osobiście to w punkcie 8 nic chyba nie wpisuje prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...