Skocz do zawartości

przekroczenie pobytu i powrót


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 minut temu, Dariusz Jasiński napisał:

Witam.

Mieszkałem w USA 8 lat nielegalnie, pracowałem, miałem biznes, dom. W 2007 wróciłem do Polski. Minęło mi 10 lat zakazu wjazdu. Czu mam szansę dostać teraz wizę. I czy wypełniając wniosek wizowy przyznać się do przekroczenia  pobytu? Podać we wniosku SS# i nr DL?

Pytanie bez sensu. Nie przyznasz się - dostaniesz dożywotniego bana.

Na wizę szanse masz niewielkie ale kłamiąc skazujesz się na porażkę od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się przyznać. Powinieneś podać SSN i DL - zatajenie ich może tylko i wyłącznie zadziałać na Twoją niekorzyść.

Aczkolwiek jeśli aplikujesz o wizę turystyczną to nie masz wielkich szans - musisz bardzo dobrze udowodnić, że wrócisz do Polski w obiecanym terminie i że nie ma nawet najmniejszych przesłanek i poszlak że jedziesz tam pracować. Każda przesłanka lub cień podejrzenia działa na twoją niekorzyść. Niestety przeszłości tak łatwo nie wymażesz - Uncle Sam jest bardzo pamiętliwy. Co więcej nawet jak dostaniesz promesę to raczej na granicy czeka cię secondary gdzie będziesz bardzo dokładnie przepytany i wszystko co podasz zostanie dokładnie sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...