Skocz do zawartości

Problem z umowieniem rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dzis chcialbym sie umowic na rozmowe ale mam maly problem. Ds 160 juz zlozony i trzeba zalozyc konto na ultratraveldoc chyba tak sie ta strona nazywa ;d zakladam tam konto poraz drugi( 2 podejscie o wize) poniewaz nie pamietam hasla i mejla do konta co zakladalem 1 raz ( w marcu tego roku chyba). I tu jest problem bo gdy wybiore wyznacz wizyte, wpisze dane paszportu , swoje dane to wyskakuje mi komunikat ze moj profil kandydata istnieje juz w systemie pod innym mejlem i jak nie panietam hasla i mejla to prosza o informacje zwrotna. Wiec wybralem i musialem dodac skan paszportu(strona z danymi) i dalej nie wiem ;D ktos mial taka sytuacje ? Ile bede czekal na odpowiedz? Zalezy mi jak najszybciej bo kumpel dzis sie umowil i chcialbym z nim w tym samym terminie ;d z pomoc dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Miszczo1212 napisał:

Wiec wybralem i musialem dodac skan paszportu(strona z danymi) i dalej nie wiem ;D ktos mial taka sytuacje ? Ile bede czekal na odpowiedz? Zalezy mi jak najszybciej bo kumpel dzis sie umowil i chcialbym z nim w tym samym terminie ;d z pomoc dziekuje ;)

Ja dostałam odpowiedź zwrotną na drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Miszczo1212 napisał:

A ja wlasnie nawet mejla i hasla nie pamietam i wydlalem skan paszportu i xastanawia mnie to gdzie ja ta odpowiedz dostane ;d

Bo tam nie ma opcji, z tego co ja widzę, że można zapomnieć maila i oni Ci go przypomną, jest tylko opcja utraty hasła. Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła do nich. 

Zarejestrowani Użytkownicy

Aby umówić się na rozmowę lub wybrać adres dostawy paszportu należy się zarejestrować i stworzyć profil online. Jeśli Państwo mają już swój profil prosimy nie tworzyć kolejnego. Zawsze można dokonywać zmian w istniejącym profilu logując się za pomocą nazwy użytkownika oraz hasła. W przypadku zagubienia hasła można go odzyskać klikając  Nie pamiętasz hasła? Jeśli są Państwo tutaj po raz pierwszy prosimy kliknąć Nowy użytkownik? aby stworzyć swój profil.

"

Zapomniałeś hasła?

W przypadku utraty lub zapomnienia hasła, proszę kliknąć na poniższy link. Po wprowadzeniu i zatwierdzeniu Państwa adresu poczty elektronicznej zostanie wysłane tymczasowe hasło. Jeśli nadal nie możecie Państwo zarejestrować się lub uzyskać dostępu proszę zadzwonić do nas na jeden z numerów dostępnych w zakładce Skontaktuj się z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, haneczka019 napisał:

Bo tam nie ma opcji, z tego co ja widzę, że można zapomnieć maila i oni Ci go przypomną, jest tylko opcja utraty hasła. Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła do nich. 

Zarejestrowani Użytkownicy

Aby umówić się na rozmowę lub wybrać adres dostawy paszportu należy się zarejestrować i stworzyć profil online. Jeśli Państwo mają już swój profil prosimy nie tworzyć kolejnego. Zawsze można dokonywać zmian w istniejącym profilu logując się za pomocą nazwy użytkownika oraz hasła. W przypadku zagubienia hasła można go odzyskać klikając  Nie pamiętasz hasła? Jeśli są Państwo tutaj po raz pierwszy prosimy kliknąć Nowy użytkownik? aby stworzyć swój profil.

"

Zapomniałeś hasła?

W przypadku utraty lub zapomnienia hasła, proszę kliknąć na poniższy link. Po wprowadzeniu i zatwierdzeniu Państwa adresu poczty elektronicznej zostanie wysłane tymczasowe hasło. Jeśli nadal nie możecie Państwo zarejestrować się lub uzyskać dostępu proszę zadzwonić do nas na jeden z numerów dostępnych w zakładce Skontaktuj się z nami.

Prosze mialem cos takiego i kliknilem informacja zwrotna i skan oaszportu i nie wiem co dalej xd

D4278680-1C7F-48F0-AD26-15C413ACD3C9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, haneczka019 napisał:

No ale tam nie jest na końcu napisane, żeby dołączyć jakiś kontakt? Nie widzę całości tej informacji. Próbowałeś dzwonić do nich? 

 

 

 

Tam jest napisane zeby dolaczyc kopie strony paszportu a tak to sie wiadomosc zgadza. Nie dzwonilem ale widzialem na Stronie ze pracyja do 18 konsultanci wiec po 16 jak skoncze prace zadzwonie. Dziwne to wogolw ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakis numer do ambasady na ta infolinie zeby zapytac sie o co chodzi? Na glownej stronie ambasady sa numery ale jak dzwonie to musze miec jakis numer ktory jest podany jak stworze konto na ustraveldoc a ja nie moge sie tam zalogowac ;d a na tej stronie ustraveldoc nie widze jakis numerow na biuro obslugi zeby zadzwonic ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...