Skocz do zawartości
Jackie141

Prezenty dla dzieci amerykańskich

Recommended Posts

Hej. Wiem że temat był o prezentach ale nie znalazłam nic o dzieciach .

Więc chcę wysłać paczkę z polski do Stanów . Dzieci są w wieku 9 lat ( dziewczynka) 11 i 13 lat chłopcy . Jakie pomysły ? Nie muszą to być typowo polskie rzeczy, chciała bym żeby im się spodobało a nie wiem co.jest na topie teraz w Stanach ... Największy problem jest z chłopakami 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieci to chyba teraz najbardziej interesuja sie swoimi telefonami. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak prawda ale telefony to mają :P żadnych pomysłów ? Myślałam też o jakoś grach planszowych ale ciężko dostać z edycja angielska 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 godzin temu, Jackie141 napisał:

Hej. Wiem że temat był o prezentach ale nie znalazłam nic o dzieciach .

Więc chcę wysłać paczkę z polski do Stanów . Dzieci są w wieku 9 lat ( dziewczynka) 11 i 13 lat chłopcy . Jakie pomysły ? Nie muszą to być typowo polskie rzeczy, chciała bym żeby im się spodobało a nie wiem co.jest na topie teraz w Stanach ... Największy problem jest z chłopakami 

W takim wieku to silnie zalezy czym sie interesuja. Trudno doradzic prezenty uniwersalne. Jeden bedzie z ojcem chodzil strzelac na gun range, drugi bedzie gral w football, trzeci w gry video.... Musisz troche rozeznania zrobic. Gift cards to zawsze latwe rozwiazanie, ale nie jest to prezent ktory wzbudzi jakies wielkie emocje ;-) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym po prostu kupila polskie slodycze. Wszystkie dzieci lubia prince polo, ptasie mleczko, landrynki, jakies cukierki.Ewentualnie, dla dziewczynki mozesz dodac jakies ladne pudelko z drewna (dziewczynki takie rzeczy lubia) dla chlopakow jakis bryloczek na klucze - takie raczej symboliczne pamiatki na dodatek do slodyczy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem akurat na etapie prezentów i powiem Wam, że to jest porażka. Łatwiej  w Polsce kupić coś amerykańskiego, niż polskiego. Chciałbym, żeby prezencik miał polski akcent, a tu jak nie fartuchy do kuchni z jakimiś bezsensownymi napisami, to jakieś pierdoły z namalowanymi kogutami czy innym dziadostwem. Jednym słowem trafić w odpowiednią rzecz dla dzieciaków ( i nie tylko dla dzieciaków), których się nigdy nie widziało to nie lada wyzwanie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieci to jeszcze pol biedy (kiedy byl maly, moj amerykanski syn lubil naprzyklad rycerska "bron" i bardzo go interesowaly ciupagi, lol) ale 11-13 lat to trudny wiek na kupowanie... wtedy oni naprawde interesuja sie glownie elektronika... 

Jestem tez na forum amerykanskim gdzie ludzie ciagle pytaja "Musze kupic prezent dla kogos za granica ale wszystko tu jest Made in China!" To jest chyba problem na calym swiecie... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:):) Jako przedstawiciel "nowych czasów" to uważam, że starsi by się zachwycili kartą przedpłacona do Apple Store'a albo Playstation store'a albo XBox store'a (jakkolwiek to się nazywa) aby opłacać gry i inne gadżety do gier a młodsza pewnie jakbyś jej wykupił kartę z pieniędzmi do jej ulubionej online gry to pewnie by cię wyściskała (np jakiś membership w Animal Jam na pól roku?)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, mcpear napisał:

:):) Jako przedstawiciel "nowych czasów" to uważam, że starsi by się zachwycili kartą przedpłacona do Apple Store'a albo Playstation store'a albo XBox store'a (jakkolwiek to się nazywa) aby opłacać gry i inne gadżety do gier a młodsza pewnie jakbyś jej wykupił kartę z pieniędzmi do jej ulubionej online gry to pewnie by cię wyściskała (np jakiś membership w Animal Jam na pól roku?)

:);) Jako przedstawiciel "starych czasow" moge tylko powiedziec: ja pierdziu, o czym on do nas rozmawaia..."!

:D

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

11 minut temu, andyopole napisał:

:);) Jako przedstawiciel "starych czasow" moge tylko powiedziec: ja pierdziu, o czym on do nas rozmawaia..."!

:D

Andy, ja jako przedstawiciel nie wiem w sumie juz jakis czasow.. tez nie mam pojecia :D 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, ilon napisał:

Andy, ja jako przedstawiciel nie wiem w sumie juz jakis czasow.. tez nie mam pojecia :D 

Ino se w leb strzelic. ;)

Dobrze ze jeszcze sluzbowy komputer mam na Windowsie to jako tako ogarniam. A I tak przejscie z W7 na W10 to byl szok technologiczny, nic nie moglem znalezc. Teraz na dodatek po dlugich MOICH oporach wpieli moj komputer do firmowej sieci, to sie narobilo! Jakies qrna Dropboxy, Quickbooki I did'ko znaje co jeszcze.:rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MOJ brat ma 12 lat i interesuje sie piłka nożna i grami komputerowymi. Jako prezent zazwyczaj ode mnie dostaje piłkę, koszulkę z ulubionym piłkarzem, jakies getry do grania, sam mi mówi ze np przydały by mu sie nowe korki do kopania, jakas przenośna konsola do grania, album lub książkę o sportowcach itp. Na grach sie nie znam wiec w tym nie pomoge ale ja wole młodemu kupic cos zeby na dworze spędzał czas niz w domu przed kompem. Z USA mu przywiozłam rękawice i piłki do baseballa bo w Polsce nie jest to popularne, jakies ciuchy sportowe, ochraniacze na piszczele, czapki z daszkiem ze znajomymi drużynami. Zawsze jest mega zadowolony. Generalnie jak dziecko ma jakies hobby to warto w tym kierunku iść, rozeznanie by trzeba było zrobic. Np podobno wszystkie dziewczynki kochają kucyki pory :D ja w ogole nie wyrosłam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz