Skocz do zawartości

Jak to się wszystko zaczęło....?


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do administratorów i starych wyjadaczy tego forum... jak to się w ogóle zaczęło? Kiedy jak i dlaczego powstało to forum? Jak to się stało, że tyle swojego prywatnego czasu poświęcacie na nieocenioną pomoc dla potencjalnych emigrantów z PL? Im dłużej tu siedzę tym bardziej mnie ciekawi ta historia, bo takiego przyjaznego, praktycznego i miłego forum jeszcze nigdzie nie widziałam :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
10 minut temu, MeganMarkle napisał:

Mam pytanie do administratorów i starych wyjadaczy tego forum... jak to się w ogóle zaczęło? Kiedy jak i dlaczego powstało to forum? Jak to się stało, że tyle swojego prywatnego czasu poświęcacie na nieocenioną pomoc dla potencjalnych emigrantów z PL? Im dłużej tu siedzę tym bardziej mnie ciekawi ta historia, bo takiego przyjaznego, praktycznego i miłego forum jeszcze nigdzie nie widziałam :P 

"Sukces" forum wynika moim zdaniem z tego, ze obejmuje ono nie tylko aktualnych i potencjalnych imigrantow, ale tez rzesze innych osob i ma rozne watki w ktorych kazdy znajdzie cos dla siebie. I tak to sie kreci.

Ja juz jestem dlugo, ale tez nie zawsze bylem aktywny, udzielam sie raczej "falowo z przerwami", ostatnio tylko jakos mi sie licznik bardziej nabil.

Pamietam w 2008 forum bylo raczej niszowe i malo aktywne, to chyba ponowne wlaczenie Polski do DV Lottery wszystko ponownie ozywilo.

A o poczatkach to juz wypowiedza sie inni, ktorzy je znaja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, andyopole said:

Ja jestem za smarkaty, nie pamiętam początków. Na szczęście turystyczną wizę do USA załatwiłem nie znając tego forum i poszedłem do konsulatu nie wiedząc że mogę wizy nie dostać.  Sly6 nieraz tak skutecznie straszy ze byłbym klebkiem nerwów. 

I na tej turystycznej juz zostałeś...? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem tu od początku, ale pamiętam jak zaczęłam tu zaglądać w 2007 roku. Po jednej z rozmów z moją przyjaciółka,  szukając jakichś informacji o sprawach imigracyjnych. Ale dość długo zaglądałam jako gość. Zarejestrowałam się dopiero w 2009 roku, myśląc, że zrobię to tylko na chwilę. Ustawiłam sobie infantylny login z mojego adresu mailowego, który podawałam do różnych marketingowych celów :P. Teraz czasami mam takie wrażenie, że ludzie patrząc na mój login myślą, że jestem jakąś małolatą :D. Ale też jestem ciekawa co było inspiracją do założenia forum o takiej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja forum zaczelam przegladac w 2014 przed moim pierwszym wyjazdem do USA na J1. Zarejestrowalam sie dopiero w 2015 jak zaczelam juz powoli przypuszczac, ze moja przygoda z USA moze sie chwile przeciagnac. Odkad tutaj jestem to ubiegalam sie o J1, K1, B2 dla calej mojej rodziny, AOS, a teraz niedlugo czeka mnie ROC. Z forum dowiedzialam sie najwiecej przydatnych rzeczy. Nie tylko w kwestii samych wiz i emigracji, ale samego zycia w USA, bo dla mnie (do tej pory) wiele rzeczy jest wciaz bardzo przytlaczajacych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...