Skocz do zawartości
MeganMarkle

Jak to się wszystko zaczęło....?

Recommended Posts

Zostałam z ciekawości, żeby poczytać przygody innych ;) I żeby się poradzić w sprawach swoich wyjazdów :) Atmosfera mi się spodobała, więc tak mi zeszło :P Potem zostałam adminem, no i tak się bujam aż do dziś :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, Joanna30 napisał:

Zostałam z ciekawości, żeby poczytać przygody innych ;) I żeby się poradzić w sprawach swoich wyjazdów :) Atmosfera mi się spodobała, więc tak mi zeszło :P Potem zostałam adminem, no i tak się bujam aż do dziś :D

No i bardzo dobrze! Jak oglądałam twoje zdjęcia z wyjazdu, którymi się z nami podzieliłaś w 2016 roku, to nie przypuszczałam, że niedługo i ja zrobię podobną trasę ;). Teraz wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Bilety już kupione. A nigdy, nawet jako młody człowiek marzyciel :P i potem po pierwszym wyjeździe do przyjaciółki w Chicago, nie przypuszczałam, że tak będzie. Jakoś wydawało mi się, że zwiedzanie Ameryki nie jest i nigdy nie będzie w moim zasięgu, więc nawet o tym nie marzyłam :D

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem taka bestia ,że jak mnie coś nie wkurzy na danym forum to potrafię siedzieć na nim latami. A potem z dnia na dzień po kilku(nastu) latach odejść z niego , czasem jest tak ,ze wracam (tak było z forum o Chorwacji , spędziłem na nim sporo czasu odszedłem na kilka lat , wróciłem na kilka miesięcy i znowu odszedłem -a nigdy w Chorwacji nie byłem)  a czasem zapominam na dobre. A tak w sercu to zastanawia mnie jedno .... na tylu forach byłem i nie potrafię zrozumieć dlaczego wcześniej tutaj nie zaglądałem przez tyle alt skoro USA tak mnie pociągało? Dopiero kilak tygodni przed startem w pierwszej loterii wizowej zainteresowałem się tym forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Może chociaż @sly6 coś opowie?

@sly6 juz ma wspomnienia gotowe od dawna, oddal teraz do tlumaczenia, na nasze...:D

• Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz